fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK…

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK…

Akçakocabey Siyasal Bilimler Fakültesi öğrencilerinden yeni yıl öncesi anlamlı etkinlik. Üniversite Öğrencileri yılı huzurevinde ki büyükleri ile bitirdiler.

Akçakocabey Siyasal Bilimler Fakültesi ve Akçakoca Meslek Yüksek Okulunda öğrenim gören üniversite öğrencileri Kızılay’ın düzenlemiş olduğu huzurevi yılsonu programına misafir oldular. Bu programda büyükleri ile vakit geçiren öğrenciler öğrenciler; çaylı börekli etkinlikte huzurevi sakinlerinin yanında olarak eğlenceli bir gün geçirmelerine vesile oldular.

Huzurevi sakinleri ile eğlenceli vakit geçiren üniversite öğrencileri beraber şarkılar, türküler söylediler ve şiirler okudular.
Şarkılar söylenirken aynı zamanda gençler büyüklerini dansa kaldırdı. Bu anlar eğlenceli görüntülere sahne oldu. Huzurevi sakinleri için sürpriz olan bu etkinlik bir çoğunu çok mutlu etti.

Yapılan çekilişlerin ve yarışmaların ardından üniversite öğrencileri ney çalarak müzik ziyafeti sundu. Ney dinletisi sırasında oluşan manevi ortamın mutluluğu tüm misafirlerin gözlerine yansıdı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap