fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

ESVET SARIOĞLU MİKROFONU ELİNE ALDI:’’YAZIKLAR OLSUN’’

ESVET SARIOĞLU MİKROFONU ELİNE ALDI:’’YAZIKLAR OLSUN’’

Genel seçimlerin eli kulağında. Hal böyle olunca ilçemizde de siyaset arenası ısınıyor. Adaylar yavaş yavaş kendini gösterirken, rakipler ise adeta güç gösterisi yapıyor. Akçakoca AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu bugün öğle saatlerinde kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Sarıoğlu: ‘’ Şikayet etmek, arkadan iş çevirmek aciz insanların işidir! Acizsin, zavallısın, oyum buyum diye ortalıkta dolanıp millete kendini güldürme bari…yazıklar olsun Rabbim ıslah etsin..’’ dedi.

Sarıoğlu’nun bu paylaşımı kim için yaptığı ile ilgili çeşitli yorumlar yapılırken, Sarıoğlu’nun erken saatlerde yaptığı bir yorum da doğrudan hedefi olduğu çok açıktı!

AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, ‘’Yazıklar olsun!’’ dedi. Gözler Akçakoca’daki partililere çevrildi.

SARIOĞLU KİMLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Yaklaşan Genel Seçimler öncesinde adı milletvekilliği için anılan en önemli isimlerden biri olan ve hala ilçe başkanlığı görevini yürüten Esvet Sarıoğlu, yaptığı paylaşım ile adeta parti içindeki düşmanları işaret etti.

SARIOĞLU’NUN TEPKİSİNİN SAHİBİ BELLİ!

Sosyal medya hesabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili övgü dolu bir paylaşımın altına da yorumda bulunan Sarıoğlu söze amin ile başlarken verdi veriştirdi: ’’ Recep Tayyip Erdoğan için atıp tutan ,yukarıyı (Ankara)siyasetini beğenmediğini söyleyen her köşe başında aleyhinde konuşanlara destek veren ve işine gelmeyen adaylar olunca arkadan ihanet ederek başka Parti̇ buna CHP adayları dahil destek verenlere ders veren adamdır reis. Şimdi gücü görüp kıvıranlar ders alır umarım.’’

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap