fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

DÜZCE SİYASETİNİN TANINAN İSİMLERİ A-Z TOHUM’U ZİYARET ETTİ

DÜZCE SİYASETİNİN TANINAN İSİMLERİ A-Z TOHUM’U ZİYARET ETTİ

Düzcelilerden, A-Z Tohum’a tarım ziyareti. Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri M.Hayri Şen, Yığılca Belediye başkanı Rasim Çam ve Düzce İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri derneğinin düzenlemiş olduğu eğitim semineri sebebi ile Antalya’daydı. Seminer dolayısıyla Antalya’da bulunan üyeler, Akçakocalı iş insanı Ali Uzun’un kurduğu A-Z Tohum firmasına bir ziyaret
gerçekleştirdi.

Burada tarım ve tohumculuk konusunda bilgi alan Düzce siyasetinin önemli isimlerine Antalya Valisi Ersin Yazıcı’da eşlik etti.

TOHUM UYGULAMA ALANLARI VE DÜZCE TARIM A.Ş. GÜNDEME GELDİ

Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Uzun tarafından A-Z Tohum tesislerinde misafir edilen Düzce Heyeti burada tohumculuk ve genel tarımsal faaliyetler hakkında bilgi aldı. Düzce Tarım A.Ş. projesinin de gündeme alındığı Antalya gezisinden taraflar mutlu ayrıldı.

Düzce heyetinden yapılan açıklamada: ‘’ Üyelerimiz, il özel idaresi genel sekreterimiz ve Yığılca belediye başkanımızla birlikte, hemşerimiz Ali Uzun’un Antalya’daki işletmesini ziyaret ettik bir kardeşimiz olarak gurur duyduk. Ayrıca ilgi ve alâkası için kendisine ve eşine teşekkür ediyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah…’’ ifadeleri kullanıldı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir