fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ, JANDARMA YÜZBAŞI HÜSEYİN ÜNLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ, JANDARMA YÜZBAŞI HÜSEYİN ÜNLÜ’YÜ ZİYARET ETTİ

Akçakoca’da üniversite okuyan öğrenciler Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin Ünlü’yü ziyaret etti. Yüzbaşı Hüseyin Ünlü, üniversite öğrencilerine kendi tecrübelerini anlatırken; savunma sanayisi ve dünyanın gözdesi olan İHA’lar hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Üniversite öğrencileri Akçakoca İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin Ünlü’ye ziyaret gerçekleştirdi. Akçakocabey Siyasal Bilimler Fakültesi ve Akçakoca Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Akçakoca İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ettiler.

ÇAY EŞLİĞİNDE TECRÜBELERİNİ ANLATTI!

Yüzbaşı Ünlü, öğrencilere Jandarma hizmet binasını gezdirirken, Jandarma Genel Komutanlığı hakkında bilgiler verdi. Daha sonra öğrencilere çay ikram eden Ünlü, bir süre öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtladı.

İHA, Savunma Sanayisi ve Terör başlıklı konularda dikkat kesilen öğrenciler, Ünlü’yü adeta pür dikkat dinledi. Üniversite öğrencilerine tecrübelerini ve askeri yaşamı anlatan Ünlü’nün sözü zaman zaman alkışlar ile kesildi.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN İLÇE JANDARMA KOMUTANI YÜZBAŞI ÜNLÜ’YE YOĞUN İLGİ!

Üniversite öğrencilerine bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Jandarma Yüzbaşı Ünlü, doğruyu ve yanlışı iyi analiz edebilmek için çok fazla okumanın öneminden bahsetti. Program sonrası gençlerin yoğun ilgisine maruz kalan Ünlü, öğrenciler ile tek tek fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Gezi programını organize eden üniversite öğrencisi Semih Genç,’’ Bize, çağa yön veren İHA-SİHA teknolojileri ve terör başlıkları altında harika bilgiler edindik. Gençlere verdiği destekten dolayı Hüseyin Ünlü Yüzbaşımıza şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap