fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

İYİ PARTİ’DE KONGREYE KATILACAK İSİMLER BELLİ OLMAYA BAŞLADI…

İYİ PARTİ’DE KONGREYE KATILACAK İSİMLER BELLİ OLMAYA BAŞLADI…

İYİ Parti’nin Pazar günü yapacağı olağan kongrenin detayları belli olmaya başladı. Parti için önemli isimlerin de yer alacağı kongrede isimler belli olmaya başladı. Türkiye tarafından sevilen ve Kurucular Kurulu üyesi Mehmet Aslan’da Pazar günü Akçakoca’da olacak.

Kurucular Kurucu üyesi, ünlü oyuncu ve Genel Başkan Meral Akşener’in göz bebeği Mehmet Aslan’da, Behçet Alkan Lokum’a destek vermek ve partililer ile istişare yapmak için kongrede yer alacak.

KONGREYE YOĞUN İLGİ BEKLENİYOR!

Akçakoca’da üçüncüsü gerçekleşecek olan ve büyük ses getirmesi beklenen İYİ Parti olağan kongresi Pazar günü saat 13:00’da Akçakoca Otel’de yapılacak. Akçakoca’da bulunan partililer, Akçakocalı vatandaşlar, Sivil toplum kuruluşları ve çevre il, ilçelerden gelecek olan yüzlerce vatandaşın ağırlanacağı kongrede bin kişiye yetecek etli pilav ve tatlı ikram edilecek.

MEHMET ASLAN KİMDİR?

1983 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Aslan, eğitim için erken yaşlarda yurtdışına gitmiş, Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. Uzun yıllar çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Aslan, oyunculuğu dışında babasından kalan şirketin de başında yer almaktadır. Son olarak siyasete atılarak, bonzaiye karşı yürütülen kampanyanın yüzü ve sözcüsü olarak aktif görev aldı. İYİ Parti STK İlişkileri Başkanı Burak Akburak’ın yardımcılığını üstlenmektedir.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap