fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEĞİ AÇILIYOR!

AKÇAKOCA GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEĞİ AÇILIYOR!

Akçakoca’da Galatasaray dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Şükrü Sertan Lokum ve Ahmet İnceoğlu, Akçakoca’da tüm Galatasaraylıları tek çatı altında toplamak için ellerini taşın altına koydu.

Yakın zamanda Akçakoca Çarşı Meydanında Galatasaray bayrağını dalgalandıracaklarını ifade eden iki başkan, müjdeli haberi kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile duyurdu: ‘’Mekanımızı tuttuk. Akçakoca’ya Galatasaray Taraftar Derneği geliyor! Bizi takip edin!’’

MUTLUYUZ, GURURLUYUZ!

Akçakoca’da uzun yıllardır eksikliği hissedilen, Galatasaraylı taraftarların toplanarak maç izleyeceği ve Galatasaray ile ilgili gündemi takip edebilecekleri bir dernek projesi, Akçakoca’nın tanıdığı 2 isim tarafından hayata geçiriliyor. Şükrü Sertan Lokum’un 1.Başkan, Alesta Gastro işletmecisi Ahmet İnceoğlu’nun 2. Başkan misyonunu yüklendiği Akçakoca Galatasaray Taraftarlar Derneği projesi 1 ay kadar kısa bir süre içerisinde hayata geçiyor.

AKÇAKOCA’NIN GÖBEĞİNE 3 KATLI DERNEK!

Alesta Gastro işletmecisi Ahmet İnceoğlu’nun kendi sosyal medya hesabından duyurduğu paylaşım da yeni dernek binasının tutulduğu ve Galatasaray bayrağının çok yakında çarşı meydanında dalgalanacağı ifade edildi.

Ahmet İnceoğlu:’’ Mutluyuz gururluyuz.
Seneler sonra Akçakoca’mıza yakışan Akçakoca Galatasaraylılar Derneğini açıyoruz.
Çarşı Meydanında Galatasaray bayrağını dalgalandırmamın şerefini hep birlikte yaşayacağız.
Bu yolda bize güvenin.
Akçakoca Galatasaraylılar Derneğinin ismini Türkiye’ye duyuracağız.
Buradan Akçakocalı tüm Galatasaraylılara sesleniyorum.
Desteklerinize her zaman ihtiyacımız var.
Biz birlikte güçlüyüz.
Birlikte başarabiliriz.
Şimdi omuz omuza verme zamanı.
Son olarak;
Şereftir seni sevmek;
Senle ağlayıp gülmek,
Galatasaray sevgisi;
Sürecek sonsuza dek diyor;
Selam ve Saygılarımı Sunuyorum…’’ ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ŞÜKRÜ SERTAN LOKUM: GALATASARAY BİZİM HAYATIMIZ!

Başkan Lokum: ‘’Uzun uğraşlar sonucunda başarabildik. Tüzük kurallarına uygun bir şekilde belgelerimizi kulübümüze teslim edeceğiz. Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonundan onay geldi. Derneğimize yıllık üyelik ile üye alımı yapacağız ve amacımız Akçakoca’daki her Galatasaray taraftarına tek tek ulaşmak.

Akçakocalı tüm Galatasaray taraftarlarını üye olmaya davet ediyoruz. Derneğimizin yıllık üyelik aidatı herkesin ulaşabileceği seviyede olacak. Amacımız ticari bir işletme kurmak değil. Derneğimiz maç günleri ve maç saatine yakın olarak açılacak ve Galatasaray’ın tüm branş maçları yayınlanacak. İçeride sigara, alkol, kağıt oyunları ve küfür kesinlikle olmayacak.

GALATASARAY BAYRAĞINI 7/24 DALGALANDIRACAĞIZ!

Başkan Ş. Sertan Lokum: ’’Derneğimizin amacı Akçakoca’da bulunan her yaştan Galatasaray taraftarının rahatlıkla maç izleyebileceği güvenli bir ortam yaratmak. Taraftarlarımızı çayını ve kahvesini içebileceği güvenli bir ortamda, aynı çatı altında buluşturabilmek bizim için çok önemli.

Camiamızın büyüğü Ahmet İnceoğlu’nun işletmecilik tecrübesine güvendiğimiz, bizlerinde gençliğine, enerjisine ve Galatasaray’a olan tutkusu ile girdiğimiz bu yolda tüm dostlarımızın desteklerini bekliyoruz.

Şükrü Sertan Lokum; açılacak olan Akçakoca Galatasaraylı Taraftarlar Derneğinin başkanı olarak, Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonunun en genç(26) başkanı olacak.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir