fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

SON DAKİKA! DALGAKIRAN İNŞAATINDA 2 İŞÇİ MAHSUR KALDI!

SON DAKİKA! DALGAKIRAN İNŞAATINDA 2 İŞÇİ MAHSUR KALDI!

Son dakika! Akçakoca’da yapımı devam eden dalgakıran inşaatında bir işçi ve kamyon şoförü, yükselen dalgalar sebebiyle inşaat alanında mahsur kaldı. Kurtarılmayı bekleyen kamyon ve sürücüsü itfaiye ekiplerinin özverili çalışması ile kurtarıldı.

Akçakoca dalgakıran inşaatlarında mahsur kalan 2 işçi kurtarılmayı bekledi. Dalgakıran inşaatlarında çalışan 1 işçi ile orada bulunan kamyon şoförü yükselen dalgalar sebebiyle inşaat alanında mahsur kaldı. Yetkilileri ve kurtarma ekiplerini arayarak yardım isteyen işçiler, Akçakoca Belediyesi İtfaiye ekiplerinin Jetski aracı ile bulundukları yerden alınarak karaya çıkarıldı.

Sahil Güvenlik, Polis, Sağlık Ekipleri ve Akçakoca Belediyesine ait İtfaiye personeli ve araçları kurtarma anında hazır bulundu. Olay anında bölgede bulunan ekipler, her türlü ihtimale karşı hazırlıklı bekledi. Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürü Ali Uzunoğlu, ihbarı duyar duymaz olay yerine gelirken; kurtarma operasyonu boyunca ekibiyle beraber kurtarma alanında çalışmayı takip etti.

İşçilerin kurtarılıp karaya çıkarılması ile derin bir oh çeken ekipler, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması sebebiyle bölgeden ayrıldı.

HABER: Tolga HÜNKAR

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir