fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

BU KERMES ÇOK ANLAMLI! TÜM GELİR OKULLARININ EKSİKLİKLERİNİ GİDERECEK!

BU KERMES ÇOK ANLAMLI! TÜM GELİR OKULLARININ EKSİKLİKLERİNİ GİDERECEK!

Akçakoca Gönül Yavuz İlkokulu, okul aile birliğinden anlamlı etkinlik. Veliler ve okul aile birliği üyeleri el ele verdi, okullarının eksiklerini tamamlamak için kollarını sıvadılar.

Çocuklarının eğitim gördüğü okullarındaki bazı eksikliklerin giderilmesi amacıyla ellerini taşın altına koyan Gönül Yavuz İlkokulu okul aile birliği üyeleri desteklerinizi bekliyor.

Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazar Yeri’nde bugün bir kermes düzenleniyor. Bu kermeste Gönül Yavuz İlkokulu velileri ve okul aile birliği üyeleri el emeği ile ürettikleri dikiş nakış işlemeleri ile birbirinden güzel; pasta, börek, poğaça, sarma, tatlı vb. yiyecekler ile çocuklarının eğitim gördükleri okullarına destek olmak istiyorlar.

Veliler,’’ Devletimiz zor zamanlardan geçebiliyor. Her şeyi devletten beklememek lazım. Bizler düzenlediğimiz bu kermes ile elde edeceğimiz gelirin tümünü okulumuzun eksiklerini giderebilmek için kullanacağız. Kadınlar ve okul aile birliğimiz el ele verip el emeği göz nuru nakış ve el işi ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunacağız. Aynı zamanda lezzetli yöresel tatlılar ve birbirinden güzel ikramlar ile bu geliri elde etmeyi amaçlıyoruz.

Duyarlı Akçakoca halkından bu konuda bizlere destek olmasını umuyoruz, tüm halkımızı Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazar Yeri’ndeki kermesimize bekliyoruz.’’ açıklamasında bulundular.

KERMES TARİHİ VE YERİ

TARİH: 13.12.2022 Salı Günü (Bugün)
SAAT: 09:00-15:30 arası
YER: Akçakoca Hüseyin Yanmaz Kapalı Pazar Yeri

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap