fbpx

Akçakoca Haberleri

KÖŞE YAZILARI

RESMEN AÇILDIK AMA… TEŞEKKÜRLERİMİZ VE ÖZÜRLERİMİZ…

RESMEN AÇILDIK AMA… TEŞEKKÜRLERİMİZ VE ÖZÜRLERİMİZ…

Merhaba Akçakoca, sevgili dostlarımız ve bizi destekleyen herkes…

İlk kez yazdığım bir yazıya selam ile başladım çünkü destekleriniz ve ilgiliniz bizi hem heyecanlandırdı hem de bizlere cesaret verdi. 2 yıldan fazla bir süre hayalini kurduğumuz, defalarca farklı senaryolar ile kurguladığımız onlarca işinin ehli dostumuz ile istişareler yaparak fikir aşamasından, yapım aşamasına getirdiğimiz; www.akcakocahaberleri.com ve HÜNKAR Medya Dijital Reklam Ajansımızı 8 Aralık itibariyle resmi olarak her şeyi hazır vaziyette hizmete soktuk.

Yeni açılan bir iş yeri gibi pırıl pırıl duvarları olan, A’dan Z’ye her yanı kusursuz olan, gözünüzle gördüğünüz her şeyin yeni olduğu bir işyeri değil bizimkisi… Gördüğünüz haline kadar her yerinde el emeğimizin olduğu, kısıtlı imkanlar ile bu hale getirdiğimiz ve şuan ki haline kadar hiçbir siyasi ve firma sahibinden 1 kuruş destek dahi almadan, sanılanın aksine asla kimse tarafından fonlanmayarak bu hale geldik. Duvardaki çatlakları bile kapatamamış diye eleştirebilirsiniz kabul edebilirim ama siyasi ve ticari rant uğruna, Allah’ın huzurunda bize birileri tarafından fonlanıyor çamuru atamazsınız. Bu duruma müsaade edemem!

Gerçekten fonlansaydık eğer Akçakoca’nın en büyük inşaat şirketlerinin birinin sahibi Esvet Sarıoğlu ve eski belediye başkanı Cüneyt Yemenici’nin fonladığı bir iş yeri çok daha lüks ve hatasız olurdu diye tahmin edersiniz…

HÜNKAR MEDYA Dijital Reklam Ajansı ile Akçakoca ve Türkiye’ye ne sunuyoruz?

Akçakocalı vatandaşların hala nasıl para kazanacağımızı ve ne yapacağımızı tam olarak anlayamadığını gördüm. Burada kendimizi henüz detaylı anlatmadığımız için bir eksikliği gidermenin ilk adımını atıyorum.

HÜNKAR Medya; A’dan Z’ye tüm dijital işlerinizde size benzersiz tasarımlar, ulusal düzeyde özenli marka ve firma yönetimleri ile çağımızın en büyük gerekliliği olan ve zamanla neredeyse her işletmenin E-ticaret yapmak durumunda kaldığı ortamda, sizlere çalabileceğiniz bir kapı sunuyor. Dijital Pazarlama’nın usta ellerden çıktığı, hız dünyasında yeni nesli etkileyebileceğiniz ve kendinizi en kısa sürede en verimli şekilde anlatabileceğiniz tanıtım filmleri ile geleneksel pazarlamanın maliyetli dünyasından, nispeten daha az maliyetli ve daha verimli dijital dünyaya geçişin anahtarı da sizleri ofisimizde bekliyor.

Web sitesi, kartvizit, el ilanı ve broşürler, afişler, kurumsal kimlik, benzersiz logo tasarımları, tanıtım filmleri, tanıtıcı videolar, 4k Drone çekimleri, siyasi parti ve adayların tüm kampanya yönetimleri, profesyonel sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimleri, E-ticaret danışmanlıkları ve süreç gözlemleri; firma, siyasi parti ve adayların stratejilerinin ve pazarlama faaliyetlerinin belirlenmesi ve yönetimi, görsel sosyal medya tasarımları firmamızda ve ofisimizde bulabileceğiniz çözümler arasında…

www.akcakocahaberleri.com

Akçakoca özelinde, ili de kapsayacak, ülke geneline de hizmet verme potansiyeline sahip bir işyeri kurduk. Hünkar Medya çatısı altında ajans hizmetleri vermeyi, akcakocahaberleri.com ismiyle de tarafsız yayıncılığın adresi olmayı hedefliyoruz. Amacımız objektif gazeteciliğin en güzel örneğini sergileyebilmek. Bu konuda da örnek olmak. Şundan eminim ki; Hünkar Medya zamanla hem ajans hizmetleri, hem de internet yayıncılığı konusunda bir okul haline gelecektir. Buna inancımız sonsuzdur.

TEŞEKKÜRLERİMİZ…

Açılışımızda gördüğümüz kalabalık ve ilgi bizi bir hayli mutlu etti. Mazereti olup da katılamayacak olan büyüklerimiz ve çok sayıda dostumuz açılış öncesi bize telefonla ulaştı. 100’den fazla hediye ile çok kez kapımız çalındı. Herkes gizli saklı olmadan, yanımızda olduğunu gösterdi. Bu durum bizim gibi mütevazi ve sınırlı kaynaklı işletmeler için çok değerli. Çok fazla insanın bize güvendiğini gördük, açılışta kimleri yanımızda görmek istediysek yanımızdalardı. Organizasyonumuzda bizi üzen herhangi bir hadise yaşanmazken, dışarıdan aldığımız tepkiler motivasyonumuzu yeniden en üst seviyeye çıkarmış oldu.

Açılış günü ve süreci boyunca yanımızda olan, bizimle beraber kurdeleyi kesen, bizleri arayan, mesaj gönderen, çiçeği, çelengi ve hediyeleri ile yüzümüzü güldüren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyi ki varsınız…

ÖZÜRLERİMİZ…

Biryandan açılışa hazırlanırken, bir yandan müşterilerimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve işlerimizi yetiştirebilmek için çok fazla çaba gösterdik. Gazetemiz haberler ile güncel kalmak zorundayken, çekim yapmamız gereken ürünler ve mekanlar varken davet ve davetiye konusunda bazı aksaklıklar yaşadık. Çok fazla dostumuzdan davet edilmediği için tepki gördük desek yeridir. Lütfen bizi anlayışla karşılayın.

Çok sevdiğimiz, bizlerde yeri çok önemli olan bazı büyüklerimiz ve dostlarımız telaşımız sebebi ile davetiye alamamış. Bu durumun tamamen bizden kaynaklı bir aksaklık sebebiyle yaşandığını, asla kasti bir durumun olmadığını bilmenizi isteriz. Açılışta bizlere katılamayan, gözden kaçırdığımız tüm dostlarımızı, sevdiklerimizi ve büyüklerimizi önümüzdeki haftalar içinde teker teker ağırlamaya başlayacağız. Özürlerimizi lütfen kabul ediniz…

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir