fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

SÖZ VERMİŞTİ, KISA SÜRE İÇERİSİNDE SÖZÜNÜ TUTTU!

SÖZ VERMİŞTİ, KISA SÜRE İÇERİSİNDE SÖZÜNÜ TUTTU!

Akçakoca’da modern gasilhane hizmete açıldı. Hafta sonu yapılan açılış töreninin ardından hizmete giren yeni gasilhane binası, yukarı mahalle mezarlığının girişinde hizmet verecek.

Akçakoca’da adını son dönemde, memleketine yaptığı yardımlar ve yatırımlar ile duyuran Burhan Özdemir, söz verdiği kısa sürede modern gasilhanenin yapımını tamamladı. Kalabalık bir katılımın olduğu açılış töreninde, İlçe Kaymakamı Mustafa Can, Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Yazgan ve Yüksel Yılmaz’ın yanı sıra, siyaset dünyasından Ak Parti ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu, MHP ilçe başkanı İsmail Pazvant, Vatan Partisi ilçe başkanı Serap Naz Başar gibi önemli isimler katıldı.

Dualar ile yapılan açılış töreninden sonra kameralar karşısına geçen belediye başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca’nın ihtiyacı olan son derece modern bir gasilhaneyi açıyor olmaktan duyduğu gururu aktarırken, gasilhane yapımını üstlenen Akçakocalı hayırsever iş insanı Burhan Özdemir’e bir kez daha teşekkür ettiğini ifade etti.

Burhan Özdemir, modern gasilhane açılışında yeni bir mezarlık alanı yapacağının da sözünü verdi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir