fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

HÜNKAR MEDYA’DAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

HÜNKAR MEDYA’DAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Akçakoca’da hizmet veren Hünkar Medya ve bünyesinde barındırdığı akcakocahaberleri.com işyeri açıldı.

Akçakoca’da faaliyet gösteren Hünkar Medya için açılış töreni gerçekleştirildi. Görkemli bir kalabalığa ev sahipliği yapan açılış törenine siyasiler, siyasi parti temsilcileriyle yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

AMACIMIZ TARAFSIZ YAYINCILIĞIN ADRESİ OLMAK

Tören sonrası açıklamalarda bulunan Hünkar Medya ve akcakocahaberleri.com internet sitesi sahibi Tolga Hünkar, açılış törenine katılım sağlayanlara teşekkürlerini ileterek şunları kaydetti: “Öncelikle zahmet edip gelen herkese çok teşekkür ederim. Akçakoca özelinde, ili de kapsayacak, ülke geneline de hizmet verme potansiyeline sahip bir işyeri kurduk. Hünkar Medya çatısı altında ajans hizmetleri vermeyi, akcakocahaberleri.com ismiyle de tarafsız yayıncılığın adresi olmayı hedefliyoruz. Amacımız objektif gazeteciliğin en güzel örneğini sergileyebilmek. Bu konuda da örnek olmak. Şundan eminim ki; Hünkar Medya zamanla hem ajans hizmetleri, hem de internet yayıncılığı konusunda bir okul haline gelecektir. Buna inancımız sonsuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, tüm katılımcılara yürekten teşekkür ediyorum. Her zaman doğrudan taraf olacağımıza söz veriyorum.”

TÖRENE KATILIM YOĞUNDU

Oldukça kalabalık bir davetli grubunu ağırlayan açılış törenine Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant ve parti yönetimi, İYİ Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum ve parti yönetimi, CHP Akçakoca İlçe Teşkilatı ve yönetimi, AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı ve yönetimi, Yeniden Refah Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Arif Işık ve yönetimi, Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Özkan Atıcı ve yönetimi, geçmiş dönem Akçakoca Belediye Başkanları; Erol Solak, Fikret Albayrak, Cüneyt Yemenici, Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk, Akçakoca Orman İşletme Müdürü Levent Kartal, Akçakoca Kızılay Başkanı Özkan Öztürk, ABİTAŞ AKÇAKOCA A.Ş. Müdürü Hakan Öztaş, Yazar İbrahim Bilgin, iş insanları Kadir Pandul, Ahmet Kaya, Sabri Çakır, Akçakoca’nın iş dünyası ve siyasetinden onlarca misafir HÜNKAR Medya’yı bu önemli günde yalnız bırakmadı. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er katılması gereken cenaze merasimi sebebi ile tebriklerini açılış öncesi telefon ile arayarak ilettiler.

AK Parti İl ve İlçe Başkanları Mustafa Keskin ve Esvet Sarıoğlu, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet N. Pazvant; OSB görüşmeleri için Ankara’daydı. CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, aynı saatlerde Düzce’de gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantısında olduğundan telefon ile arayarak tebriklerini ilettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir; TBMM’de devam eden yoğun bütçe görüşmeleri sebebiyle tebrik faksları ile açılışı kutladılar.

AÇILIŞTAN GÖRÜNTÜLER: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1196475530949353&id=100074178772605&sfnsn=scwspwa&mibextid=RUbZ1f

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir