fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

BÜLENT BÖREK ARTIK AKÇAKOCA’DA! KİLOLARCA ÜCRETSİZ BÖREK DAĞITILDI!

BÜLENT BÖREK ARTIK AKÇAKOCA’DA! KİLOLARCA ÜCRETSİZ BÖREK DAĞITILDI!

Dünyanın ve Türkiye’nin tanınmış firmaları Akçakoca’ya akın etmeye devam ediyor. Bülent Börek, Hakan Balcı’nın işletmeciliği ile bugün itibariyle Akçakoca’da hizmete açıldı.

Akçakoca tanınmış markaların uğrak yeri olmaya devam ediyor. Türkiye’nin 72 şehrinde toplam 400’ün üzerinde şubesi olan ve günlük 3000 tepsinin üzerinde börek imalatı yapan Bülent Börek, Akçakoca’da bugün yaptığı açılışın ardından hizmete girdi. Saatler süren ve yüzlerce vatandaşın akın ettiği açılış organizasyonunda 50 tepsiye yakın ücretsiz börek dağıtımı gerçekleştirildi.

YETERLİ TALEP MARKAYI AKÇAKOCA’YA GETİRDİ

Türkiye’de börek denilince akla gelen ve 1000’in üzerinde istihdam katkısı bulunan Bülent Börek, franchising olmasına rağmen genel merkez tarafından sürekli denetlenerek kalitenin her zaman en yukarda kalmasını hedefliyor. Akçakoca’da büyük bir eksiği gideren ve kahvaltı severlerin vazgeçilmezi olan börekleri ile Akçakocalı vatandaşları bekliyor.

KALABALIK HİÇ EKSİLMEDİ!

Sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun bir kalabalık ile karşılaşan Hakan Balcı şunları söyledi: ‘’Zahmet edip gelen, hediyesini ve çiçeğini yollayan, böreklerimizden tatma imkanı bulan herkese çok teşekkür ediyoruz. Akçakoca’nın büyümesi ve gelişmesi bizim için her şeyden önde geliyor. Bu doğrultuda, Türkiye ve dünya çapında tanınmış bir markayı Akçakoca’ya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu fikri ilk dillendirdiğimizde çok fazla olumlu tepki aldık. Çok güzel geri dönüşler aldık ve Bülent Börek’in aslında Akçakoca’da çok fazla kişi tarafından beğenildiğini ve takip edildiğini öğrendik. Kaliteden asla ödün vermeden her gün her sabah Akçakocalı hemşerilerimize sıcak ve taze börek yeme keyfini sunacağız. Yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.’’ ifadelerini kullandı.

Siyaset ve iş dünyasından yüzlerce kişiyi ağırlayan Bülent Börek Akçakoca şubesi, Akçakocalı vatandaşlardan tam not aldı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap