fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

DÜZCE SALLANMAYA DEVAM EDİYOR! AKÇAKOCA’DAN DA HİSSEDİLDİ

DÜZCE SALLANMAYA DEVAM EDİYOR! AKÇAKOCA’DAN DA HİSSEDİLDİ

Düzce 10 gündür depreme teslim olmuş vaziyette. 23 Kasım’da olan 6.1 şiddetindeki depremin artçıları sürmeye devam ediyor. Dün 3.5 ve üzeri depremler aralıklar ile devam etti. Evlerinde hasar olan vatandaşlar hali hazırda evlerine girmekten korkarken sürekli devam eden artçılar yüzünden günlük hayatın işleyişi de aksamaya neden oldu.

Düzce’de 3.5 üzeri depremler yaşanmaya devam ediyor. Gün içinde olan depremler sonrası vatandaşlarda korku ve endişe devam ediyor. Gece yarısı Gölyaka merkezinde meydana gelen 3.0 şiddetindeki deprem, cumartesi sabah erken saatlerde olan 4.1 şiddetindeki deprem bölge halkını yeniden teyakkuza geçirdi.

5 ARALIK’A DİKKAT ÇEKİLMİŞTİ!

Depremi hisseden vatandaşlar sosyal medyada korkularını paylaşırken, depremi yaşayan diğer vatandaşlardan da temenni ve destek almayı ihmal etmedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, halk arasında 5 Aralıkta deprem bekleniyor söylentilerine şiddetle karşı çıksa da deprem bölgesindeki vatandaşlar 5 aralık tarihini uykusuz geçirecek gibi görünüyor.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

1 Comment

  • 5 aralıkta şansa deprem olsa bile onlar bildiği için değil böyle cahil bir il görmedim düzcenin milleti çok cahil birde %70 muhafazakar Allah bilir onu şuanda bunu bu kadar erken bilecek bir teknolojimiz yok.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir