fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

BU GÖRÜNTÜLER DÜZCE’YE YAKIŞMIYOR! SİYASİ RANT UĞRUNA…

BU GÖRÜNTÜLER DÜZCE’YE YAKIŞMIYOR! SİYASİ RANT UĞRUNA…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve yanındaki heyet birtakım ziyaretlerde bulunmak ve Melen İdari binasının açılışına katılmak için Düzce’ye geldi. Bölgede kendisini seven vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İmamoğlu, Düzce’ye yakışmayacak tepkilerin de hedefi olmaktan kurtulamadı.

Siyasiler, milletvekilleri, belediye başkanları… Zaman zaman çevre illere davet edilir bir takım ziyaretlerde bulunur. Bazen açılışlar, bazen hatır davetleri bazen de bölge halkının yoğun ısrarları… Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu dün bazı ziyaretler kapsamında Düzce’ye geldi. Ziyaret programı kapsamında Düzceli sevenleri ile buluşan İmamoğlu, zaman zaman Düzce’de görmeye alışık olduğumuz bazı provokasyonların da hedefi oldu. Esnaf ziyaretleri sırasında İmamoğlu’na ”Yanlış geldiniz, burası Kartalkaya değil Düzce’ diyen kişinin, AKP Gençlik Kolları üyesi çıktığı iddia edildi.

YAZIK KÜÇÜCÜK ÇOCUĞA NE SÖYLETTİRİYORLAR!

Gencin provokasyon girişimine, “Bir tanem, ikisine de gideriz. Seni de götüreyim Kartalkaya’ya. Yazık küçücük çocuğa ne söylettiriyorlar. Bak şimdi kendisini getireni arıyor” ifadelerini kullandı.

AKP Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük’ün paylaşımlarında Ekrem İmamoğlu’na soru soran gencin fotoğrafları da bulunuyor.

DÜZCE’DE İLK DEĞİL!

Zaman zaman dile getirildiği üzere Türkiye’nin geçmişindeki siyasi nezaketten ve misafirperverlikten eser yok şu günlerde. Düzce, kendisini ziyaret eden siyasileri zor durumda bırakmaya yönelik ve misafirperverlikten uzak davranışlarla kafa karıştırmaya devam ediyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlayan ve çeşitli isimlerin de katılımı ile devam eden Ankara’dan İstanbul’a kadar devam eden yürüyüşte, Düzce’de bazı kendini bilmezler, Kılıçdaroğlu’nun yol güzergahına hayvan gübresi dökmüştü.

Geçtiğimiz aylarda Düzce ziyaretinde bulunan genel başkana; bu kez de ”Burası Kandil, değil” çıkışında bulunulmuş ve bunların da senaryo olduğu anlaşılmıştı.

İMAMOĞLU’NUN DÜZCE ZİYARETİNDEN KARELER

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir