fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ, BÖLGE HALKINI DUYGULANDIRDI…

ÇEVİK KUVVET EKİPLERİ, BÖLGE HALKINI DUYGULANDIRDI…

Deprem bölgesinde görevli polisler, deprem bölgesinde kullandığı eşyalar için bir miktar para ve not bırakarak helallik istedi. ”Burada kaldığımız süre boyunca tuvalet kağıdı ve bazı malzemeleri kullandık.”

Düzce’de yaşanan deprem sonrası, Zonguldak’tan bölge halkına yardım için görevlendirilen ve deprem haftası boyunca çalışmalara katılan çevik kuvvet ekipleri kaldıkları yurttan ayrılmadan önce bir miktar para ve içinde ‘hakkınızı helal edin’ yazılı not bırakarak, bölge halkını duygulandırdı.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli olup, deprem bölgesine gelen polisler ise dinleme ve yemek ihtiyaçları için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Aliya İzzetbegoviç Erkek Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

Öğrencilere ait odalarda kalıp, zaman zaman buradaki malzemeleri kullanan polisler, yurttan ayrılmadan önce yataklara, ‘Burada kaldığımız süre boyunca tuvalet kağıdı ve bunun gibi malzemelerden biraz kullandık. Hakkınızı helal edin. Zonguldak Çevik Kuvvet’ yazılı not ile bir miktar para bıraktı. Yurt yetkilileri ise notu paylaşarak polislere teşekkür etti.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap