fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

CHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATININ ÇAY-SİMİT DAVETİ TAKDİR TOPLUYOR

CHP AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATININ ÇAY-SİMİT DAVETİ TAKDİR TOPLUYOR

Akçakoca CHP İlçe Teşkilatı Salı günleri düzenledikleri toplantılar ile yeni bir akımın öncüsü olmuş olabilir. Resmi sosyal medya hesaplarından duyurdukları toplantılarda; hem partilerinin grup toplantılarını takip ediyorlar hem de çay-simit-peynir eşliğinde sohbet ediyorlar.

Bu hafta 3.kez yaptıkları ve her hafta Salı günleri devam edeceğini söyledikleri çay-simit-kaşar daveti, Akçakocalı vatandaşlar tarafından ilgi görüyor. İlk kez 3 hafta önce duyurdukları ve Salı günleri, partinin grup toplantısını ve genel başkanın açıklamalarının izlendiği toplantılar renkli görüntülere sahne oluyor.

AKÇAKOCA’DA YENİ BİR AKIM BAŞLASIN!

Ziyaretçilerin söz alarak konuşabildiği ve tartışma başlatabildiği, sıcak simit ve taze çay ile sohbet edilebilen, bolca fikir alışverişi yapılabilen bu ortama, Akçakoca’da tüm partilerin ihtiyacı var gibi görünüyor. Partililerin, misafirlere ikramlarda bulunduğu, çayın bardakta hiç eksik olmadığı toplantı ortamına isteyen tüm vatandaşlar katılabiliyor.

Akçakoca’da bulunan diğer siyasi parti teşkilatları da benzer bir durum ile Akçakocalı vatandaşların karşılarına çıkabilir. Hafta içi olmaz hafta sonu olur, çay-simit olmaz tatlı olur, erken saatlerde olmaz geç saatlerde olur hiç fark etmez. Vatandaşlar, teşkilatları sadece seçim zamanı görmek istemiyor. Sürekli iletişim ve etkileşim halinde kalınsın ki samimiyet sadece seçim zamanlarında mı değil mi anlaşılsın.

www.akcakocahaberleri.com olarak 3. haftasında ilk kez katılma fırsatı bulabildiğimiz çay-simit-peynir davetinden keyif almış bulunuyoruz. Ortam güzel ve ikram boldu. Çay ise istemediğiniz kadar mevcut…

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir