fbpx

Akçakoca Haberleri

SAĞLIK

SARIOĞLU DUYURDU! EN KISA SÜRE DE HİZMETE AÇILACAK!

SARIOĞLU DUYURDU! EN KISA SÜRE DE HİZMETE AÇILACAK!

Geçtiğimiz hafta içi meydana gelen 6.1 şiddetindeki depremde zarar gören 1 No’lu Sağlık Ocağı hizmete kapatılmış fakat açılış tarihi ile ilgili bir bilgi verilmemişti. Burada sağlık hizmetinden yaralanan vatandaşlar geçici bir süre için İlçe Sağlık Müdürlüğü Ek Binasına yönlendirilmişti. AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, kendi sosyal medya hesabından duyurdu.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile mağduriyetin en kısa sürece giderileceğini belirtirken, pazartesi günü itibariyle tadilat çalışmalarının başlayacağını duyurdu. Deprem sebebiyle asma tavan karolarında hasarlar meydana gelen 1 No’lu Sağlık Ocağının tadilatının başlaması ve en kısa sürede yeniden hizmete açılması için İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak çalışmada bulunduklarını söyleyen Sarıoğlu, onarım işleminin tahmin edilenden çok daha kısa sürede bitirileceğini belirtti.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Sarıoğlu’nun açıklaması:

”Değerli Akçakocalı vatandaşlar ve sevgili basın mensupları, sağlık ocağı ile ilgili son durumun özeti şu şekildedir. Deprem de asma tavan karolarında hasarlar oluşan ve hizmete kapatılan Akçakoca 1 nolu sağlık ocağı İl sağlık müdürlüğü ile yapmış olduğumuz girişimleri sonucu onarım ve tadilat kapsamına alındı.

Söz konusu sağlık ocağımız Pazartesi günü itibari ile hızlı bir şekilde onarılarak halkımıza hizmet etmeye devam edecektir. Devletimiz her zaman vatandaşının yanındadır. ” ifadelerini kullandı.

1 Nolu Sağlık Ocağı, deprem sonrası fotoğrafları:

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir