fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

CHP’DE İSTİFA HAREKETLİLİĞİ! İSTİFA SÜRECİ 14 GÜN SONRA BAŞLIYOR!

CHP’DE İSTİFA HAREKETLİLİĞİ! İSTİFA SÜRECİ 14 GÜN SONRA BAŞLIYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adayı olmak isteyen il ve ilçe başkanlarına ‘’istifa’’ çağrısı yapıldı. CHP Genel Merkezinden parti teşkilatlarına duyuru yapıldı. Gözler Abanoz’a çevrildi.

Genel seçimlere kısa bir süre kala parti teşkilatlarından bir bir haberler gelmeye devam ediyor. İYİ partiden sonra CHP’de teşkilatlarına aday olacaklar ‘’istifa’’ hazır olsun mesajı geldi.

5 ARALIK-26 ARALIK

Genelgede, il başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belde başkanları ve belde yönetim kurulu üyelerinin görevlerinden istifa etmeleri istendi.

Milletvekili aday adayı olmak isteyenlerin 5 Aralık ile 26 Aralık arasında görevlerinden istifa etmeleri gerektiği duyuruldu.


GÖZLER ABANOZ’A ÇEVRİLDİ!

Milletvekili adayı olacağı konuşulan İlçe Başkanı Abanoz’un da son kararını verdikten sonra belirlenen süre zarfında istifası bekleniyor. CHP Düzce parti teşkilatları arasında en organize ve baskın teşkilatlardan birine sahip olan Akçakoca’da beklenti Düzce’de birinci sıra adaylığın Akçakoca’ya verilmesi.

Yıllardır Ak Parti’nin kalesi olarak görünen Düzce’de, CHP için en az bir milletvekili almak için yarışacak olan il ve ilçe teşkilatları hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir