fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

NAMIDİĞER CÜBBELİ MAHMUT HOCA, DÜZCE’DE!

NAMIDİĞER CÜBBELİ MAHMUT HOCA, DÜZCE’DE!

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Düzce’de sevenleri ile buluştu. İsmailağa Cemaatine bağlı olan ‘Cübbeli Ahmet’ Düzce ziyaretindeki memnuniyetini kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Düzce’de kapalı spor salonunda düzenlenen toplantıya katılan Cübbeli Mahmut’un toplantıya katılım oldukça yoğun oldu. Sivri dili ve farklı tarzı ile ön plana çıkan Cübbeli Ahmet, zaman zaman yaptığı enteresan çıkışlar ile gündeme geliyor.

Hafta sonu Düzce’de gerçekleşen toplantıya katılan Cübbeli Ahmet, kendi sosyal medya hesabından Düzcelilere teşekkür etti.
Twitter’dan yaptığı paylaşım ile Düzce’ye teşekkür eden Ünlü:” 4000 kişilik salon doldu taştı! İçeriye giremeyip dışarda dinleyenler oldu. Cübbeli Hoca ağır hasta olduğu halde cemaatin bereketiyle iki saati aşkın sohbet yaptı. Teşekkürler Düzce!” ifadelerini kullandı.

Twitter’da 417 bin takipçisi bulunan Cübbeli Ahmet’in sosyal medyayı oldukça aktif kullandığı biliniyor. Cübbeli Ahmet, geçtiğimiz yıllarda Habertürk televizyonunda katıldığı bir programda, ”Savcılıktan davet edilirsem, Türkiye’de silahlanan 150 selefi derneğinin adlarını açıklarım!” çağrısında bulunmuş ve ülke gündemine oturmuştu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir