fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

KONUŞANLAR PROGRAMINDA AKÇAKOCALI RÜZGARI ESTİ! MİLYONLARCA KEZ TIKLANDI…

KONUŞANLAR PROGRAMINDA AKÇAKOCALI RÜZGARI ESTİ! MİLYONLARCA KEZ TIKLANDI…

Pandemi döneminde yayın hayatına başlayan ve bir anda milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan, Hasan Can Kaya’nın sunduğu ‘Konuşanlar’ adlı eğlence programına katılan Akçakocalı ‘Cali’ Hakan Direk’in şampiyon olduğu bölüm izleyiciler ile buluştu. Yayınlanması gereken tarihten neredeyse 1 ay kadar öne çekilerek daha erken yayınlanan bölümde, Akçakocalı Hakan Direk’in olduğu bölümler binlerce kez izlenerek sosyal medyada viral oldu.

Geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Konuşanlar adlı eğlence programına katıldığını ve şampiyon olduğunu duyuran Cali Hakan Direk, Akçakocalıların ilgisini çekmişti. Planlanan tarihten daha erken yayınlanan ‘Konuşanlar’ın yeni bölümü eğlenceli anlara sahne oldu.


KISA SÜREDE MİLYONLAR İZLEDİ

Yayınlandığı günden itibaren milyonlarca kişinin izlediği bölümde, Akçakocalı Cali’nin konuştuğu anlar kırpılarak sosyal medyada birçok hesap tarafından paylaşıldı. Programın, fragmanına da Akçakocalı Hakan Direk için çok sayıda olumlu yorum geldi. Programda Akçakocalı olduğunu ve Akçakoca’dan belediye başkan adayı olduğunu yineleyen Direk, izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Programın sonunda şampiyon seçilen Cali, konser biletinin ve tatil ödülünün de sahibi oldu. Kısa sürede olsa milyonlarca kişi Akçakoca ilçesini duymuş oldu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap