fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

SOKAK VE CADDELERDE SICAK ASFALT İŞLEMİNDE SONA GELİNDİ

SOKAK VE CADDELERDE SICAK ASFALT İŞLEMİNDE SONA GELİNDİ

Akçakoca Belediyesi tarafından başlanan zemin kazıları son bularak yerlerine sıcak asfalt serildi. Geceli gündüzlü 2 gün süren çalışmalarda, 4 mahalle ve 8 sokak ve caddeye sıcak asfalt işlemi yapıldı. Toplamda 110 kamyona yakın sarf malzemesi kullanıldı.

Hafta içinde başlanan zemin kazıları ile asfalt serilecek sokak ve caddelerde uygulanan işlem sonrasında hafta sonu öğle saatlerinde asfalt uygulama çalışması başladı. Cumartesi öğle saatlerinde başlayan çalışmaları Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, MHP ilçe Başkanı İsmail Pazvant, yöneticileri ve belediye başkanı Okan Yanmaz çalışmaları yerinde takip etti.

ASFALT İŞLEMİ GÖREN MAHALLELER

Osmaniye Mahallesi – Serçe Sokak
*Yalı Mahallesi *- İstanbul Caddesi. ( Beşyol – Çarşı )
*Yalı Mahallesi *- İnönü Caddesi. ( İş bankası meydan – Beşyol )
*Yalı Mahallesi *- Santral Caddesi. ( İş Bankası – Migros Önü )
*Cumhuriyet Mahallesi. *- Park Caddesi. ( Hastane Yolu )
*Osmaniye Mahallesi *- Dilek Sokak ( Arıtmanın önü )
Orhangazi Mahallesi – Neval Sokak
Orhangazi Mahallesi – Seher Sokak

Asfalt çalışmasının Cumartesi öğle saatlerinde başlayarak, Pazar gecesi saat 2’de planlanan sürede tamamlandığı öğrenildi. Yolların yeni hali Akçakoca vatandaşlar tarafından beğenildi.

Asfalt çalışmalarında yer alan ve gece gündüz çalışan Akçakoca Belediyesi personeline, emeği geçen Ak Parti ve MHP ilçe başkanlarına ve belediye başkanı Yanmaz’a, www.akcakocahaberleri.com ailesi ve Akçakoca halkı tarafından teşekkür ederiz.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap