fbpx

Akçakoca Haberleri

EĞİTİM

ÜMİT ÖZDAĞ, AKÇAKOCA’DA ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

ÜMİT ÖZDAĞ, AKÇAKOCA’DA ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Akçakoca’da ‘’21.Yüzyılda Göç Politikası’’ paneline katıldı. Burada öğrenciler ile sohbet eden Özdağ, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Panelde üniversitelerin ilçelere yapılmasının yanlış olduğunu vurgulayan Özdağ, ‘’İlçede üniversite olmaz, ilçede fakülte de olmaz. Şanssızlığınız buradan başlıyor. İçinizde Uluslararası ilişkiler okuyan var mı ? peki Dış ilişkilerine girme şansınız ne ? Niye okuyorsunuz. Bilmemek demek en trajik cevaptır. Bu sizin hatanız değil. Bu eğitim anlayışının hatası. ” ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda konuşan Özdağ,” Biz Mansur Yavaş’ın 6’lı masa tarafından aday gösterilmesini talep ettik. Gündeme getirdik. Ama bu doğrultuda 6’lı masadan bir karar çıkmadı. Çıkacak mı? Pek zannetmiyorum. Muhtemelen 6’lı masa dağılacak. Oraya doğru gidiyor. Peki Mansur Yavaş’tan 6’lı masa dışında bir yerden aday olur mu? Kendisinden gelen açıklamalar aday olmayacağı doğrultusunda. ” açıklamasında bulundu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir