fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ, AKÇAKOCA’YA GELİYOR!

ZAFER PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÜMİT ÖZDAĞ, AKÇAKOCA’YA GELİYOR!

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Akçakoca’ya geliyor. Zafer Partisi resmi sosyal medya hesabında paylaşılan haberde, genel başkanın 11 Kasım (bugün)’da Akçakocalı vatandaşlar ile buluşacağı aktarılıyor.

Düzensiz göçmenler ile ilgili sivri çıkışları ile bilinen; eski MHP milletvekili ve şuan da kurucusu olduğu Zafer Partisi’nin Genel Başkanlık görevini yürüten Prof. Dr. Ümit Özdağ, Akçakocalı vatandaşlar ile buluşmaya geliyor. Milliyetçi kesimin dikkatlerini üzerine çeken ve göçmen sorununu temel alan yaklaşımları ile kısa sürede sosyal medyada geniş bir kitleye ulaşan Ümit Özdağ; sosyal medyada en fazla konuşulan ve gündem olan siyasi motiflerin başında geliyor.

Zafer Partisi’nin gündemini; Özdağ’ın, her fırsatta dile getirdiği ve başından beri yanlış bulduğunu söyleyip durduğu ve muhalefeti de üzerinde yeterince durmadıkları için eleştirdiği ‘’Stratejik göç mühendisliği’’ adını verdiği göç politikaları, iktidarın başarısız ekonomi politikaları ve muhalefetin 20 yıldır iktidara gelememesi ve Türk siyasetinin birkaç partinin tekeline hapsolmuş olması, vb… oluşturuyor.

SOSYAL MEDYA’DA GÜNDEMDE

İlerleyen yaşına rağmen; yeni nesil siyaseti anlayabilen, gençlerin dikkatini çekmeyi başarabilen, sivri ve zeka dolu cevapları zaman zaman güldüren Genel Başkan Ümit Özdağ, anaakım medya da kendine yer bulamasa da en az bulanlar kadar gündemde kalmayı başarabiliyor.

‘’BULURSAM DÖVECEĞİM’’

Özdağ, “Ankara Başsavcısı benimle ilgili soruşturma açmış ‘Süleyman’ı dövecek’ diye. Ben de diyorum ki, bulsam döveceğim de bulamıyorum” çıkışıyla da çok konuşulmuştu.

Parti, 2023’te yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı aday göstermiştir.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir