fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

İYİ PARTİ TEŞKİLATI ANKARA’DA DÜZCE VE AKÇAKOCA’YI GÜNDEME GETİRDİ

İYİ PARTİ TEŞKİLATI ANKARA’DA DÜZCE VE AKÇAKOCA’YI GÜNDEME GETİRDİ

İyi Parti Düzce Teşkilatları, Düzce ve ilçelerine yaptığı katkılardan dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Adnan Beker ve Meclis Üyesi Kerem Erdem‘in de iştirak ettiği görüşmede İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum’da, Akçakoca’yı temsil etmek ve şehrin ihtiyaçlarını görüşmek için oradaydı.

Görüşmeyi değerlendiren İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, ‘’ Şehrimizin gelişimine katkıda bulunmak ve kente değer katma adına yaptığımız tüm çalışmalara büyük destek olan Mansur Başkanımıza teşekkür ettik. Düzce’nin özellikle kırsal bölgelerinin talepleri ve eksikleri ile alakalı da verdiğimiz bilgiler neticesinde kendisinin destek olmayı sürdüreceğini bize iletmesinden de büyük memnuniyet yaşadık” ifadelerini kullandı.

Akçakoca’da yer alan eski adı MTA Tesisi olan ABB’ne ait tesisin aktive edilmesi ve istihdam yaratılması ile alakalı da İlçe adına teşekkür eden İyi Parti Akçakoca İlçe Başkanı Alkan Lokum, “Sayın Başkan’ın hep desteğini gördük. Adeta bir dediğimizi iki etmedi. İlçemiz ve tesis ile alakalı da yeni taleplerimizi iletip destek göreceğimizi öğrenmiş olmanın mutluluğu ile ilçemize dönüyoruz” dedi.

Kadın Politikaları Başkanlığı adına Züleyha Demirtaş; Gençlik Kolları adına Mustafa Kaan Fırat’ın iştirak ettiği İYİ Parti Düzce heyeti özellikle köylerin alt yapı eksikliklerini alınacak olan destekle kısa zamanda gidermeye çalışacaklarını iletti.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap