fbpx

Akçakoca Haberleri

EĞİTİM

AKÇAKOCA AMERİKAN KÜLTÜR’DE YENİ YIL ÖNCESİ KAMPANYALAR DEVAM EDİYOR

AKÇAKOCA AMERİKAN KÜLTÜR’DE YENİ YIL ÖNCESİ KAMPANYALAR DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin önde gelen dil okulu olan ve ülkemizde 236 şube ve 1 milyon öğrenci ile zirvede bulunan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarının Akçakoca Şubesi yeni yıl öncesi önemli kampanyalar ile dikkat çekiyor.

LİSE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN 1 NUMARALI TERCİHİ: AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL OKULU

Eğitim sonunda Europass Çalışma Belgesi alabildikleri, %100 öğrenme garantili ve bölgemizde İngiltere’de eğitim imkanı veren tek yabancı dil okulu olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu aynı zamanda; 4 yıl ücretsiz eğitim, ücretsiz ‘mykelime’ uygulaması ve Amazon E-Ticaret Belgesi alabilme imkanlarını da sunuyor.

Öğrencilerine Dünya İngilizcesini öğreten, online destek paketleri ile 5 yıl ücretsiz üyelik sunan, Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim veren ve özel dersler ile sizleri, gireceğiniz yabancı dil sınavlarına hazırlayan Akçakoca Amerikan Kültür’ü hemen arayarak en uygun fiyatlarla kayıt olabilir, fiyat artışlarından etkilenmeden dil eğitiminize başlayabilirsiniz.

İNGİLTERE’DE İNGİLİZCE EĞİTİM HEDİYE!

Akçakoca Amerikan Kültür’de görülmemiş kampanya. %40 anında indirim fırsatıyla 3+1 kur kampanyasından faydalanan, B2 ve üzeri seviyede başarılı olan öğrenciler arasından seçilen 10 başarılı öğrenci İngiltere’de 15 günlük İngilizce Eğitimine hak kazanıyor. İngiltere’de geçireceği 15 günde öğleden önce İngilizce eğitim alırken, öğleden sonra İngiltere’yi gezme ve İngilizce etkinliklerden faydalanma fırsatı yakalıyor. Yeni yıl zamlarından etkilenmeden ve anında %40 indirimden faydalanmak için Akçakoca Amerikan Kültürün iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilir veya yüz yüze bilgi almak için kurumu ziyaret edebilirsin.

ALMANCA EĞİTİMİ’DE AKÇAKOCA AMERİKAN KÜLTÜR’DE

Akçakoca Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu; Akçakoca’da Almanca Eğitimini de başlatıyor.
10 Kasım’dan itibaren başlayacak olan Almanca Eğitimi başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Akçakocalı vatandaşların hizmetine giriyor.
Almanca öğrenerek; iş hayatında daha başarılı olabilir ve küresel bir kariyer elde etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı milletten insanlarla arkadaşlık edebilir, kültürlerini tanıyabilir ve dünyanın en önemli ikinci bilim dili ile araştırma ve geliştirme alanlarında çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Almanca öğrenerek, Almanya’da çok sayıda yüksek öğrenim bursuna erişebilirsiniz. Yabancı gençler için özel bir çalışma vizesi, belirli mesleklerde çalışma izni için de özel uygulamalar vardır.

Kaliteli bir dil eğitimini siz de hak ediyorsunuz… Detaylı bilgi için iletişim adreslerinden ulaşabilir, Akçakoca Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulunu ziyaret edebilirsiniz…

ADRES: Yalı, İstanbul Cd. No:73, 81650 Akçakoca/Düzce

İLETİŞİM: 0380 611 21 21

İLETİŞİM2:0 552 885 21 21

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir