fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

HALİL POSBIYIK, VEKİLE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

HALİL POSBIYIK, VEKİLE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Milletvekili Hamdi Uçar’a Ereğli’den selam gönderdi, “Limanı elimden alıyorsun, yeme içme yerini açtırmıyorsun, şikayet ediyorsun. Kent Meydanını yapacak bağışçıyı tehdit ediyorsun. Bu kadar Ereğli düşmanlığı olur mu ya!. Ama bugün çok neşeliyim. Neden neşeli olduğumu bilirsiniz, siz ne yaparsanız yapın. Halk Halil Posbıyık’ın arkasında. Bütün baskılara rağmen Cumhuriyet yürüyüşünde bunu herhalde kör gözler dahi görmüştür” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti Milletvekili Hamdi Uçar’a Kdz. Ereğli Belediye Meclis toplantısından selam gönderdi; “Siz ne yaparsanız yapın, Halk Halil Posbıyık’ın arkasında” dedi.

Başkan Posbıyık şunları söyledi:

“Ben Hamdi Uçar’ı severim, sevgili kardeşimdir, sevgimi gönderiyorum ona yanaklarından öpüyorum. Nerden çıktı bu? Diyeceksiniz. Aklıma geldi, arkadaşım. Sevgimi ifade etmeyecek miyim yani, çok severim kendisini. Buradan selam gönderiyorum. Kent Meydanını bana yaptırmıyorlar. Bağışçılara baskı yapıyorlar tehdit ediyorlar. Bu proje Ereğli’ye yapılacak. Benim için yapılmayacak, ben bugün varım, yarın yokum. Bu kadar Ereğli düşmanlığı olur mu ya!. Limanı elimden alıyorsun, yeme içme yerini açtırmıyorsun, şikayet ediyorsun. Kent Meydanını yapacak bağışçıyı tehdit ediyorsun, “Ereğli Belediye Başkanına buradan bir lira para gitmeyecek, onun kazanmasını mı istiyorsun” diyorlar ya. Bugün çok neşeliyim onun için çok fazla kızmayacağım. Basın mensupları beni kızıyor falan demesin. Neden neşeli olduğumu bilirsiniz, siz ne yaparsanız yapın. Halk Halil Posbıyık’ın arkasında. Bütün baskılara rağmen Cumhuriyet yürüyüşünde bunu herhalde kör gözler dahi görmüştür tahmin ederim.”

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir