fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA’DA ‘BURGER KİNG’ AÇILACAK MI, AÇILMAYACAK MI? İŞTE CEVABI

AKÇAKOCA’DA ‘BURGER KİNG’ AÇILACAK MI, AÇILMAYACAK MI? İŞTE CEVABI

Geçtiğimiz yaz aylarında Çınar Caddesinin girişine açılması planlanan daha sonra yer değişikliği ve açılış tarihi değişen dünyaca ünlü fastfood markası ‘Burger King’ Akçakoca şubesinin ne zaman açılacağı merak ediliyordu. En kısa sürede açılması planlanan fastfood restoranının 2 aya kadar hizmete geçmesi planlanıyor.

Dünyaca ünlü markalar bir bir Akçakoca’ya gelmeye devam ediyor. Dominos’un ardından son olarak Burger King’in Akçakoca’da faaliyet gösterecek olması ilçeye katma değer katacak.

Bir süre önce Çınar Caddesi girişinde inşaatı başlanan ancak yaşanan olumsuzlukların ardından durdurulan Burger King fastfood restoranı Çınar Caddesinin tam ortasında bir konuma yapılmaya başlandı. Birkaç ay önce başlanan inşaat ne zaman tamamlanacak? Akçakocalıların ve ilçedeki üniversite öğrencilerinin merak ettiği konulardan biriydi.

YETKİLİLER İLE GÖRÜŞTÜK

www.akcakocahaberleri.com restoran yetkilileri ile görüştü. Konuyla ilgili bilgi aldığımız yetkililer; restoranın en geç 2 ay içerisinde hizmete geçeceğini açıklarken, çalışanların tamamının Akçakocalı vatandaşlardan oluşacağını bildirdi. Açılışın ardından herhangi bir aksilik yaşanmaması ve restoranın tam anlamıyla faaliyete geçebilmesi için titiz çalıştıklarını belirten restoran sahipleri 2 ay içerisinde markayı Akçakocalılar ile buluşturarak kesintisiz hizmet vereceklerini açıkladı.

AKÇAKOCA’YA KATMA DEĞER KATACAK

www.akcakocahaberleri.com ekibi olarak görüştüğümüz restoran yetkilisi markanın Akçakoca’ya katma değer katacağını belirterek şunları söyledi:

‘’Akçakoca her geçen gün büyüyen ve ulusal medyada sık sık kendine yer bulan bir şehir. Genç nüfusu fazla ve üniversite öğrencileri tarafından tercih ediliyor. Markamızın Akçakoca’ya katma değer katacağını düşünüyoruz. Dünyaca ünlü markaların Akçakoca piyasasında olması bundan sonra gelecek olan markalar içinde referans olacak. Akçakoca halkı en küçük ihtiyaçları için bile neden farklı il ve ilçelere gitsin. Dünya markaları zamanlar bir bir Akçakoca halkına gelecektir diye düşünüyorum.

SÜRPRİZLER GELİYOR

Restoranımızın açılışının ardından yakın gelecekte Akçakocalılara farklı sürprizlerimiz de olacak.’’ ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir