fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

YENİLENEN YOLDA ÇÖKME MEYDANA GELDİ! İŞTE VİDEO!

YENİLENEN YOLDA ÇÖKME MEYDANA GELDİ! İŞTE VİDEO!

Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz ve ekibi 10 gündür neredeyse Beşyol mevkiindeki yenileme çalışmaları ile ilgileniyor ve çalışmaların başından ayrılmıyordu. Görsel olarak vatandaşlar tarafından beğenilen yol ne yazık ki nazara geldi. Kullanıma açılan o yolda saatler içerisinde çökme meydana geldi.

Akçakoca’da Yalı Mahallesi Beşyol mevkiinde bitirilen ve kullanıma açılan İstanbul Caddesi bölümü, kullanıma açılır açılmaz çöktü. Henüz yoğun bir yağmur veya kar yağışıyla karşılaşmayan, hafriyat ve büyük marketlerin tırları geçmeden çöken yol güven vermedi. Vatandaşların aklında soru işaretleri kaldı.

Yanmaz’ın an ve an takip ettiği yol çalışmaları bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Yenileme çalışmalarının başlangıçta bir hafta süreceği açıklanırken, daha sonra çevre esnafın baskısı ile çalışmanın kapsamı biraz daha arttırılmıştı. Tam yenileme çalışmaları bitime yaklaştı yol kademeli olarak kullanıma açıldı diye sevinilirken yolda çökme meydana geldi.

Hesaplama hatası olduğu ve olması gerekenden daha derin kazıldığı öğrenilen yolda, döşenen parke taşlar yeniden sökülüyor. Anlaşılan Okan Yanmaz’ın bir süre daha Beşyol’da vatandaşlar ile vakit geçirecek…

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir