fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

ABANOZ, O VEKİLLERİ AKÇAKOCA’YA GETİRİYOR…

ABANOZ, O VEKİLLERİ AKÇAKOCA’YA GETİRİYOR…

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, geçtiğimiz günlerde birtakım ziyaretler amacıyla Ankara’ya gitmişti. Abanoz, Ankara’dan istediğini alarak döndü.

İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, CHP Akçakoca Teşkilat binası açılışı için Özgür Özel ve Mahmut Tanal’ı Akçakoca’ya getiriyor. Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Akçakoca’ya gelmesi için çok ısrarda bulunan Abanoz, genel başkanın yoğun iş temposu nedeniyle bu plansız davete gelemediğini ancak genel başkanın selam ve sevgileri ile Akçakoca’ya döndüğünü ifade etti.

26 Ekim Çarşamba Günü saat 14:30’da açılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca Teşkilatının yeni binasını tüm Akçakocalılar davet edilirken, açılışı CHP’nin önemli vekillerinden Özgür Özel ve Mahmut Tanal’ın yapması bekleniyor.

Abanoz: ‘’ Yeni ilçe binamıza taşındık ve eksiklerimizi giderdik. Güzel bir açılış yapacağız. Vekillerimizi ve binamızın açılışını sabırsızca bekliyoruz. Açılışımıza tüm partililerimiz ve Akçakocalı hemşerilerimiz davetlidir.’’ açıklamasında bulundu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir