fbpx

Akçakoca Haberleri

DÜZCE HABERLERİ

MANGA, DÜZCE’Yİ COŞTURDU!

MANGA, DÜZCE’Yİ COŞTURDU!

BAŞKAN ÖZLÜ GENÇLERE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU
”SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Ağustos ayında gerçekleşen Dünya Düzce Günlerinde söz verdiği ‘Düzce Gençlik Günleri’ konserleri ünlü rock grubu Manga’nın verdiği konser ve muhteşem sahne performansıyla start aldı.

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen ve bir hafta boyunca birbirinden değerli isimlerin sahne alacağı ‘Düzce Gençlik Günleri’ etkinlikleri Rock grubu Manga’nın muhteşem sahne performansıyla başladı.

Gençlik Günleri’nin açılışında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün 5’nci şiir klibi olan ve Nazım Hikmet’in ‘Salkım Söğüt’ isimli şiirini seslendirdiği videosu ilk olarak Düzce Gençlik Günlerinde gençlerin beğenisine sunuldu. Özlü’nün seslendirdiği şiiri pür dikkat dinleyen gençler, şiirin sözlerine eşlik etmeyi de ihmal etmedi.

Ardından Alternatif Rock, Nu-Metal ve Rapcore tarzlarında müzik yapan ünlü rock grubu Manga, Düzceli gençlerle bir araya geldi. Gençlerin coşkulu alkışları eşliğinde sahneye çıkan grup, sevilen parçalarını Düzceli gençlerle birlikte seslendirdi.


“GÖNLÜNÜZCE EĞLENİN”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, konserde meydanı hınca hınç dolduran gençleri selamlayarak, “Bundan 2 ay önce Dünya Düzce Günlerinde size bir söz vermiştim bugün o sözü yerine getiriyoruz. Siz isteyin yapmak benim görevim. Gençlik günleri bir hafta sürecek. Bu akşam Manga grubu bizlerle. Gönlünüzce eğlenin. Muhteşemsiniz. Her akşam sizleri buraya bekliyorum” diyerek Manga grubuna hediye takdiminde bulundu.

GENÇLER COŞTU

Başkan Özlü’nün konuşmasının ardından devam eden konserde, gençler, söylenen şarkılarla kendilerinden geçerken parçalara eşlik etmeyi de ihmal etmedi. Gençlik günlerinin ikinci günün de Türk rap müziğinin önemli isimlerinden biri olan ‘CEZA’ 12 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’da Anıtpark meydanında sahne alacak.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir