fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

TÜRSAB’A AKÇAKOCALI BAŞKAN ADAYI!

TÜRSAB’A AKÇAKOCALI BAŞKAN ADAYI!

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan TÜRSAB Başkanlığı seçimlerine Akçakoca’dan sürpriz bir aday çıktı. Turizm adına son dönemde yaptığı başarılı işlerle adını duyuran Ömer Özcan TÜRSAB Başkanlığına talip olmuş durumda.

Düzce ve Akçakoca’da ilçesinde turizm alanında başarılı projelere imza atan Ömer ÖZCAN 6 ilden oluşan TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığına Adaylığını açıkladı.

Açıklamada bulunan Başkan adayı ÖZCAN:

Çalışkan bir yönetim kadrosu ile bölge temsil kurulunda yer alan 6 ilimizde inşallah tüm seyahat acentelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde güzel projelere imza atacağız.

6 ilde birbirinden güzel tarihi, kültürel, doğal turistik cazibe merkezlerimiz var. Valiliklerimiz, kültür ve turizm il müdürlüklerimiz, belediyelerimiz, sanayi ve esnaf odalarımız ve diğer STK kuruluşlarımız ile Birleştirici yapıcı ve devamlılığı olan çalışmalarımız ile inşallah Batı Karadeniz Bölgemizi el birliği ile Türkiye’de turizmde söz sahibi yapacak ve tercih edilebilirlik noktasında ön plana çıkaracağız.

NOT: TÜRSAB seçimleri 12 ekim 2022 tarihinde çarşamba günü gerçekleşecektir.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir