fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

KREDİ KARTI BORÇLARI BİR GECE DE 2 KATINA ÇIKTI!

KREDİ KARTI BORÇLARI BİR GECE DE 2 KATINA ÇIKTI!

Akbank ile çalışan müşteriler bu sabah kabusa uyandı. Sabah kalktıklarında kredi kartı borçlarının tam 2 katına çıktığı anlaşıldı. Bazı Akbank müşterilerinin kredi kartı ile yaptıkları işlemler 2 kere çekildiği için var olan borçları olandan fazla gözüktü. Bazı kullanıcıların ise kredi kartı limitlerinin hepsinin kullanıldığı ve borç olarak gözüktüğü öğrenildi.

Bankadan yapılan açıklamada teknik bir aksaklık yaşandığı vurgulandı. Sorunun giderilmesi için çalışma başlatıldığı açıklandı.

STANDART PROFİL ÇALIŞANLARI KABUSA UYANDI

Standart Profil çalışanları fabrikanın Akbank ile çalışmasından dolayı adeta şoke oldu. Mesai saatinde banka hesaplarını kontrol eden kullanıcılar gördüklerine inanamadı. Fabrika çalışanları tüm borçlarının 2’ye katlandığını gördü. Fabrika çalışanları kısa süreliği paniğin ardından bankadan yapılan açıklama ile bankadan gelecek olumlu haberi beklemeye koyuldu.

BANKADAN AÇIKLAMA GECİKMEDİ

Akbank tarafından yapılan açıklamada: ”Değerli müşterilerimiz, kredi kartı işlemlerinin ekstreye mükerrer yansımasına sebep olan teknik aksaklığın ek kısa sürede giderilmesi için çalışıyoruz.” İfadeleri kullanıldı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap