fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GÖREVLENDİRMELER BELLİ OLDU!

AKÇAKOCA TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GÖREVLENDİRMELER BELLİ OLDU!

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odasında yeni görevlendirmeler belli oldu. Geçtiğimiz günlerde yapılan oda seçimlerinde tek aday olarak çıkan ve oyların büyük bölümünü alan Pazvant ve ekibi yeniden oda yönetimini kazanmıştı.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, yönetim ve disiplin kurulu üyelerinin belli olduğu açıklandı.

İşte o açıklama:

”Odamız organ seçimlerinin ardından Akçakoca İlçe Seçim Kurulu görevlileri nezaretinde toplanan üyelerimiz Oda Yönetim Kurulu Başkanı ile Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyelerini seçti. Yapılan seçimde Mehmet N. Pazvant Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Hakan Solak, Oğuzhan Yemenici, Atakan Kasımay ve Ömer Levent Bilgin Yönetim Kurulu Üyeliğine, Disiplin Kurulu Üyeliğine Mehmet Bahadır SELÇUK, Mehmet TOPUZ, Cemal Oktay TEZEL, Ömer NALBANT, Bülent GÜLERİM, Maksut Bora VURAL seçildi.

Ardından Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Meclisimiz en yaşlı üye olan Nusret Kırma Başkanlığında toplandı. Yapılan toplantıda Akçakoca TSO Meclis Başkanlığına Nusret Kırma, Meclis Başkan Yardımcılığına İsmail Küçük Meclis Katip Üyeliğine İlhan Özdemir seçildi.

14 meclis üyesinden oluşan yeni yönetimin Akçakoca’ya hayırlı olmasını dileyen Akçakoca TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet N. Pazvant, “Bu güne kadar Akçakoca’nın ekonomisi, gelişimi ve büyümesi için mücadele ediyoruz. Farklı sektörleri şehrimize getirme, istihdamı artırma, Akçakoca’nın katma değerine fayda sağlamaya çalışıyoruz. Güzel işler başardık, başarmaya ve yarım kalan projelerimizi tamamlayamaya yeni ekip arkadaşlarımızla devam edeceğiz. Ortak akıl ve ortak heyecanla bu şehre bir şeyler katabilirsek ne mutlu bize. Ben yeni ekip arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyor, Akçakoca’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Mehmet Nazim Pazvant Nusret Kırma Hakan Solak Oğuzhan Yemenici Ilhan Özdemir İsmail Küçük Burak Tuzcu Atakan Kasımay Sevdakar Reçber Hakan Köse Serhat Topuz Hüsnü Koç TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir