fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

AKÇAKOCA’YA GELEN MAHMUT TANAL: ” AKÇAKOCA’YI YÖNETEMİYORLAR!”

AKÇAKOCA’YA GELEN MAHMUT TANAL: ” AKÇAKOCA’YI YÖNETEMİYORLAR!”

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca Kadın Kolları Teşkilatı’nın düzenlediği kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi. CHP İstanbul Milletvekili ve çevre il ve ilçe teşkilatlarından da katılımların olduğu kahvaltı organizasyonuna katılım oldukça yüksekti.

CHP Kadın Kolları Akçakoca Teşkilatı’nın düzenlediği ve bir dizi tartışmalara neden olan kahvaltı organizasyonu gerçekleşti. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği organizasyonda beklenen katılımın 2 katı kadar misafir kahvaltıya katıldı.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın enerjik ve samimi tavırları ile kahvaltı salonuna girene kadar yol boyunca herkes ile selamlaştı. Çınar caddesinin ortasında aracından inen Tanal, çevre binalarda balkonlarda oturan vatandaşlar ile de eğlenceli diyaloglar içine girdi. Tanal’ın ardından vatandaşlar ‘’ Bu adam aynı Akçakocalı gibi’’ yorumları yaptılar.

Kahvaltı organizasyonuna CHP’nin tanınmış isimleri de katıldı. CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, CHP Düzce Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, CHP Geçmiş Dönem il Başkanları Zekeriya Tozan ve İlhan Duru, Gümüşova İlçe Başkanı Ahmet Çekiç, CHP 22. Dönem Ankara Milletvekili Dr. Muzaffer Kurtulmuşoğlu, Akçakocalı İş İnsanları Abdulkadir Pandul ve Murat Albayrak’da yine misafirler arasındaydı.

ABANOZ: ‘’MAHMUT TANAL’I KLONLADILAR’’

Konuşmasının büyük bölümünde katılımcıların gruplar halinde isimlerini sayarak teşekkür eden CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, sözü vekil Tanal’a vermeden önce, Tanal’ın yorulmadan tüm Türkiye’yi gezmesine atıfta bulunarak ‘’Bu adam klonlanmış olabilir.’’ dedi.
Abanoz:’’ Ne zaman ihtiyacımız olduğunda ulaşabildiğimiz Mahmut Tanal’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ne zaman başın düşerse dara Mahmut Tanal’ı ara!’’ diyerek Tanal’ın Akçakoca’nın öz evladı olduğunu vurguladı.

MAHMUT TANAL: ‘’AKÇAKOCA’NIN BODRUM’DAN BİR FARKI YOK AMA YÖNETİLEMİYOR!’’

Salona geldiği andan itibaren enerjik ve samimi tavırları ile dikkat çeken Tanal, konuşmasının başında Akçakoca ile nasıl tanıştığını ve geçmişte buraya hangi sebeple geldiğini başından geçen bir anı ile anlattı.

Daha sonra Akçakoca’nın Bodrum’dan bir farkının olmadığını fakat iyi yönetilemediğini belirten Tanal konuşmasına şu sözlerle devam etti: ‘’Akçakoca ülkemizin cennet parçalarından biri. Batı Karadeniz’in incisi diyebilirim. Gördüğümüz kadarıyla Akçakoca plansız ve programsız yönetiliyor. Doğru düzgün yönetilmediği için esnafı da ekonomik olarak mağdur oluyor. Akçakoca’nın tanıtımını yapamadılar. Burada daha sosyal düşünceli bir belediye başkanının iktidara gelmesi gerekiyor.’’ İfadelerini kullandı.

Tanal, konuşmasını genel seçimler ile ilgili temennilerini yineledikten sonra sözü; sorularını sormak için basın mensupları ve misafirlere bıraktı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir