fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

AK PARTİ TAM KADRO SAHADA

Seçimlere 1 yıldan az bir vakit kala partiler sahaya inmeye başladı. Ak Parti Genel Merkezi tarafından tüm Türkiye’de organize edilen ‘’ 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’’ etkinliği kapsamında Akçakoca’da çalışmalar gerçekleştirildi. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in Akçakoca’da Zonguldak’lı hemşerisi ile karşılaşması eğlenceli anlara sahne oldu.

Ak Parti Genel Merkezinin “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Akçakoca’da etkinliklere katılan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen Akçakoca gezisinde Belediye Başkanı Yanmaz ile görüştü. Türkmen daha sonra partililer ve yönetim kurulu ile buluştu.

Türkmen, burada yaptığı konuşmada, partinin her kademesinde bulunan herkesin saha çalışmalarının çok kıymetli olduğunu söyledi. Türkmen, “Bütün ilçelerimizde milletvekillerimiz, MKYK üyelerimiz, bakanlarımızla bütün ilçeleri hep beraber tarayacağız. İlçelerde saha çalışması gerçekleştireceğiz.” dedi.

Etkinlikler kapsamında Akçakoca’ya gelen Türkmen ve Ak Parti heyeti esnafları gezdi. Burada Zonguldak’tan tanıdığı hemşerisi ile karşılaşması eğlenceli diyaloglara sahne oldu.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir