fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCALI GÜRKAN GÜRBÜZ’DEN LEVREK ŞOV DEVAM EDİYOR!

AKÇAKOCALI GÜRKAN GÜRBÜZ’DEN LEVREK ŞOV DEVAM EDİYOR!

Akçakocalı Gürkan Gürbüz’den levrek şov devam ediyor. Dün sabah saatlerinde avladığı 8,5 kiloluk levrek ile kendi rekorunu kıran Gürbüz, bu sabah saatlerinde yine devasa bir levrek ile Akçakocalıların karşısına çıktı.

Dün sabah saatlerinde çıkardığı ve kendi rekoru olan 8,5 kiloluk levrek ile ulusal medyada da yer almayı başaran Gürbüz, bu sabah saatlerinde az kalsın kendi rekorunu yeniden egale ediyordu. Sabahın erken saatlerinde dalan ve yaklaşık 20 yıldır hobi olarak zıpkın ile balık avcılığı yapan Akçakocalı Gürkan Gürbüz 7,4 kilogramlık yeni bir levrek avı kendi rekorunu kırmaya çok yaklaştı.

Dün sabah yakaladığı 8,4 kilogramlık levrek ile ilgili verdiği ropörtajda ‘’20 yıldır yakaladığım en büyük levrek. Görünce bende çok heyecanlandım. Zor da olsa kıyıya çıkardım.’’ açıklamasını yapan Gürbüz, sabah saatlerinde gazetemize yeniden konuştu.

Akçakocalı Gürkan Gürbüz: ‘’ Dün kendi rekorumu kırmıştım ve onun heyecanı daha geçmeden bu sabah yine devasa bir levrek ile karşılaştım. Balığı gördüğümde acaba daha mı büyük, kendi rekorumu bu kadar erken mi kıracağım diye düşündüm. Ne diyelim, nasibimiz varmış. Elimizde 2 büyük levrek var artık. Arkadaşlarımız ile bu sene levreğe doyacağız.’’ açıklamalarını yaptı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir