fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA SANAYİ BÖLGESİNDE YANGIN!

AKÇAKOCA SANAYİ BÖLGESİNDE YANGIN!

Akçakocalı iş insanı Mustafa Akgün’ün sapak bölgesinde faaliyet gösteren atölyesinde yangın çıktı. Şans eseri kimse yara almazken, yangında sadece maddi hasar meydana geldi.

Olay gece saatlerinde yaşandı. Akgün ve ekibi çalıştıkları sırada jeneratörden çıktığı tahmin edilen yangın bir anda barakanın çatısına ulaştı. Kısa sürede barakayı ve çevresini etkisi altına alan yangına Akçakoca İtfaiye ekipleri müdahale etti.

Yangında atölye olarak kullanılan baraka ve malzeme deposunun bir bölümü zarar görürken, sanılanın aksine yapılan bungalovlara herhangi bir zarar gelmediği, teslim tarihlerinde de herhangi bir değişiklik yaşanmayacağı öğrenildi.

Yangında baraka kullanılamaz hale gelirken şans eseri can kaybı ve yaralanma yaşanmadı.

Yangınla ilgili konuşan Mustafa Akgün:’’ Bizim için en önemli nokta hiçbirimizin kılına bile zarar gelmemesi. Maddi kayıplar telafi edilir. Atölyeyi en kısa sürede eskisinden daha iyi hale getireceğiz. Olayla ilgili şahsımı ve ailemi arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz. Bu arada dünkü yangın ile ilgili büyük bir teşekkürü de itfaiye ekiplerine etmek istiyorum. Çok kısa sürede yangın bölgesine ulaşıp hızlı müdahale ederek bizleri daha büyük zararlardan kurtaran Akçakoca İtfaiyesine de teşekkürlerimi sunuyorum. Biz iyiyiz, çok şükür.’’ ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir