fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA’YA YAKIŞIR YENİ HİZMET BİNASI…

AKÇAKOCA’YA YAKIŞIR YENİ HİZMET BİNASI…

Akçakoca TSO’dan, Akçakoca’ya yakışacak yeni hizmet binası görselleri paylaşıldı. Akçakoca TSO’nun kendi sosyal medya hesabından paylaştığı proje görsellerinde Akçakoca TSO’nun yeni hizmet binasının 2 katlı, bahçeli, modern görünümlü ve geniş bir alanda inşaata başlayacağı açıklandı.

Başkan Pazvant tarafından, yeni binanın KOSGEB, Marka, İŞKUR ve OSB Müdürlüğü ile üyelerin ihtiyaç duyduğu il genelinde bulunan diğer müdürlüklerin de açılarak kombine bir tesis haline getirileceği vurgusu yapıldı.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet N. Pazvant:’’ Uzun yıllar uğraşı içerisinde olduğumuz ve sona yaklaştığımız Akçakoca Demirçelik İhtisas Organize sanayi bölgesi çalışmalarının arkasında kalan odamız yeni hizmet binamızı da ilçemize kazandırabilmek için Yönetim Kurulum ve Meclisimizle birlikte büyük uğraşılar sarf ederek bir noktaya gelmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Üç katlı, toplamda 1.500 m2 kullanım alanına sahip yeni hizmet binamızın iki katında KOSGEB, Marka, İŞKUR ve OSB Müdürlüğü ile üyelerimizin ihtiyaç duyduğu il genelinde bulunan diğer müdürlüklerini açarak kombine bir tesis haline getireceğiz. Ayrıca İlçemizin en büyük eksiklerinden biri olarak gördüğümüz ve içerisinde kurum ve kuruluşlarımızın yanı sıra okul etkinliklerinin de kullanımına açık olacak şekilde tasarlanan yeni binamızda bizleri ileriye taşıyacak gençlerimizin rahatça tiyatro gösterilerini yapılabilecekleri donanıma sahip 500 m2 lik modern bir konferans salonuna Odamız yeni hizmet binası içerisinde yer vermenin mutluluğunu yaşıyor, başta bizi her konuda yalnız bırakmayıp desteklerini esirgemeyen Birliğimiz değerli Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğluna, TOBB Yönetimine, Meclis üyelerimize ve Odamız Üyelerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir