fbpx

Akçakoca Haberleri

Fındık

TMO AKÇAKOCA’DA FINDIK ALIYOR MU? ALMIYOR MU? VATANDAŞ KİME İNANSIN?

TMO AKÇAKOCA’DA FINDIK ALIYOR MU? ALMIYOR MU?  VATANDAŞ KİME İNANSIN?

Bir tarafta Akçakoca Ziraat Odası Başkanı ve Ulusal Fındık Konseyi Üyesi Levent Başaran, İyi Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz diğer tarafta Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu… Konu: TMO Akçakoca’da fındık alım merkezi açacak mı?

Öğle saatlerinde Akçakoca Ziraat Odası Başkanı ve Ulusal Fındık Konseyi Üyesi Levent Başaran kendi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak TMO’nun Akçakoca’da fındık alım merkezi açmadığını ve bunun düzeltilmesi gerektiğini söylediği bir paylaşımda bulunmuş, Akçakoca’da çok sayıda vatandaş ve parti mensupları da bu paylaşımı kendi sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı.

Akşam saatlerinde Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’ndan sitem dolu enteresan bir mesaj geldi.
Sarıoğlu kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile TMO’nun Akçakoca’da fındık alacağını söylerken, TMO’nun fındık almayacağı haberini yayanları ‘halkı kışkırtmak’ ile suçladı.
İşte sırasıyla kafa karıştıran o paylaşımlar…

SARIOĞLU TMO FINDIK ALIMI İÇİN TARİH VERDİ: 22 AĞUSTOS

Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu: ‘’ Saygıdeğer Akçakoca halkı; 22 Ağustos’ta fındık alımı TMO tarafından ilçemizde başlayacaktır. Şu an itibari ile mevcut depolar boşaltılıyor. Sabahtan itibaren kendi uydurduğunuz yalan yanlış habere inanarak halkı kışkırtıyorsunuz. Doğru bilgi ile bunu yapın sizden ricam ilçe halkı adına budur. Saygılarımla.’’ ifadelerini kullandı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir