fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA’DA KİŞİYE ÖZEL ZABITA HİZMETİ Mİ VERİLİYOR?

AKÇAKOCA’DA KİŞİYE ÖZEL ZABITA HİZMETİ Mİ VERİLİYOR?

Akçakoca dün akşam saatlerinde enteresan bir görüntüye sahne oldu. Akşam saatlerinde çarşı merkezinde bir vatandaş evini taşıyabilmek için belediyeden zabıta hizmeti aldı. Akçakoca Belediyesi zabıta araçlarının yolu kestiği ve araç geçişine izin vermediği taşınma olayı vatandaşları isyan noktasına getirdi.

KİŞİYE ÖZEL UYGULAMALARIN MERKEZİ: AKÇAKOCA

Geçtiğimiz gece akşam saatlerinde, çarşı merkezine giden vatandaşlar gördükleri manzara karşısında adeta isyan etti. Akçakocalı bir vatandaşın özel isteği üzerine Akçakoca Belediyesi zabıta araçları yolu kesti ve nöbet bekledi.
Vinç ve nakliye şirketi kapalı yolda rahat bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirirken, o yolu kullanmak isteyen vatandaşlar adeta ‘’Bizimle dalga geçiyorlar.’’ yorumlarında bulundular.
Akçakocalı bir vatandaşın bu taşınma işlemi için Akçakoca Belediyesi yöneticilerini aradığı ve özel olarak izin istediği öğrenildi. Akçakoca’da ev taşımak isteyen her vatandaşın bu hizmetten yararlanıp yararlanılamayacağını merak eden vatandaşlar, ‘’Kişiye özel uygulama mı yoksa Akçakocalı her vatandaş zabıtadan bu şekilde bir ev taşıma desteği alabilir mi?’’ diye serzenişte bulundular.

Haber: www.akcakocahaberleri WhatsApp ihbar hattı. Görüntüler vatandaş kamerasından…

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

1 Comment

  • Yeni evinize mi taşınacaksınız? Nakliye şirketlerine onca para veriyorum bari krallar gibi ev taşıyayım mı diyorsunuz? Akçakoca belediyesi ve zabıta büro amirliği ne güne duruyor? Bir alo ile yol kesilir ve halktan itinayla ananız, bacınız ve genetik mirasınızdan itinayla bahsedilir. Alo belediye bir tuş kadar yakınınızda.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir