fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

YANMAZ’DAN CABOĞLU’NA: TAKTIĞINIZ ROZETİN HAKKINI VERİN

YANMAZ’DAN CABOĞLU’NA: TAKTIĞINIZ ROZETİN HAKKINI VERİN

Akçakoca Milliyetçi Hareket Partisi eski üyesi Murat Yanmaz kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile parti yetkililerine ateş püskürdü. MHP Teşkilatının Akçakoca’da gövde gösterisi şeklinde verdiği yemekte, Yanmaz’ın rozetini Düzce MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu takmıştı. Yanmaz, ‘’Rozetimin takılmasının ardından neredeyse 1 yıl geçti hala partiye üyeliğim yapılmadı.’’ diyerek yetkililere sitemde bulundu.

İSMAİL PAZVANT VE YENİ YÖNETİM İLE KIRGINLIKLAR BİTTİ

Okan Yanmaz’ın belediye başkanlığı seçimlerinde sahadaki çalışmalarını yürüten Murat Yanmaz, o dönem parti içi karışıklıklar sebebiyle partisinden ayrılarak Cumhur İttifakı’nın diğer üyesi Ak Parti’ye geçerek o dönem Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile beraber Okan Yanmaz’a şiddetli muhalefet yapmışlardı. Daha sonra MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel’in, partisinin ilçe başkanlığından istifa etmesi sonrasında Akçakoca MHP İlçe Teşkilatı yeniden yapılanmaya gitmişti.

MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazant, yeni yönetim kadrosu ile birlikte parti içindeki karışıklıkları bitirerek birlik mesajı vermişti. Geçtiğimiz aylarda Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinin de katıldığı yemekte yeniden partiye katılan Yanmaz’a, rozetini MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu takmıştı.

‘’SESİMİ DUYUN, RÜZGAR TERSİNE DÖNER’’

Murat Yanmaz kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile adeta isyan etti. Kendisinden sonra partiye kayıt olanların bile üyelikleri tamamlanmışken, 9 ay önce rozeti takılmasına rağmen partiye resmi üyeliğinin yapılmadığını belirtti. Yanmaz:’’ Parti teşkilatımız benden ne isterse yerine getirmeye gayret gösteriyorum. Aynı hassasiyeti de parti büyüklerimizden bekliyorum.’’ şeklinde konuştu.

İşte o paylaşım.

Murat Yanmaz: ‘’ Ben bilmem Akçakoca siyaseti iyi bilir daha önce de söyledim seçime yakın adam satanlardan değiliz adam olanın yanında satanın tam karşısındayız bugüne kadar insan olmaya çalıştık seçim sizin aksi halde rüzgar tersine döner Sayın İlhami Caboğlu Baskanımın takmış olduğu rozetin karşılığını bekliyorum İsmail başkanım duy sesimi yeterince sizi aradım bilgilendirdim krizlerin adamı olmak istemiyorum yeter artık.’’

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir