fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

AKÇAKOCA’DA OLAYLI GECE

AKÇAKOCA’DA OLAYLI GECE

Akçakoca’da hareketli gece. Alkollü olduğu ileri sürülen kadınlar kavga etti. Kadınlardan birisi tabak fırlatıp kavga ettiği kadının burnunu kırdı. Gecenin diğer olayı ise Yalı Mahallesinde yaşandı. 3 kişi daha önce aralarında tartışma olan şahsı bıçakladılar. Saldırganlardan 1’i tutuklanırken, 2 şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Akçakoca’da dün akşam peş peşe 2 olay yaşandı. Olayların ilki Akçakoca’da bir restoranda meydana geldi. İddiaya göre alkollü oldukları öne sürülen 2 kadın kavga etti. Kavga sırasında kadınlardan biri diğerine tabak fırlatıp burnunu kırdı. Şahıslardan biri hastaneye götürülürken diğeri karakola getirildi. Karakola götürülen şahıs tutuklandı.

YALI MAHALLESİNDE BIÇAKLI KAVGA

Gecenin bir diğer olayı ise Yalı Mahallesinde gerçekleşti. 3 kişi daha önce aralarında önceden husumet bulunan 1 kişi ile aralarında kavga çıktı. 3 şahıs R.K isimli şahsı bıçaklayarak yaraladı. Şüpheliler Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalanarak göz altına alındı. Yapılan sorgularının ardından Akçakoca Adliyesi’ne çıkarılan 2 şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, diğer şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir