fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

KURUCU BAŞKAN İSYAN ETTİ: İKTİDARA SATAŞARAK İKTİDAR OLUNMAZ!

KURUCU BAŞKAN İSYAN ETTİ: İKTİDARA SATAŞARAK İKTİDAR OLUNMAZ!

Bir süre önce görevinden istifa eden DEVA Partisi Akçakoca Kurucu İlçe Başkanı Gönül İşgören kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kendi partisine özeleştiride bulundu.

DEVA Partisi Akçakoca Kurucu İlçe Başkanı Gönül İşgören, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ‘’ 21 yıldır bu milletin oyları ile iktidar olmuş bir partiye sataşarak 1adım ilerlenemez! İktidara gelişi hatırlayın. Sadece kendilerini anlattılar. Ha! gelinen noktada değişmişler. Bunu halk en güzel şekilde görüyor zaten. Genel Başkan konuşsun eyvallah. Lakin teşkilat; kendini göster kafi!’’ ifadelerine yer verdi.

Vatandaşın duygularına tercüman olan eski kurucu başkan, ‘’ Bazen, ne Dünyanın en büyük strateji uzmanları. Ne her şeyi bilirim diyenler, hiçbir şey bilmez. Zira büyük büyük stratejilere gerek yoktur gönüllere girmek için. Hele hele kavgadan yorgun düşmüş insanlara sataşarak güven veremezsin.’’ dedi.

DEVA Partisinin Akçakoca kurucu İlçe Başkanı olan Gönül İşgören, bir süre önce DEVA Partisi ilçe başkanlığından istifa etmişti.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir