fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

İYİ PARTİ AKÇAKOCA’DA HAREKETE GEÇTİ

İYİ PARTİ AKÇAKOCA’DA HAREKETE GEÇTİ

İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve İyi Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum’un organize ettiği istişare toplantısında, Akçakoca siyasetinin önemli isimleri bir araya geldi. Katılımcıların bolca söz aldığı toplantıda, ‘’Akçakoca nasıl daha iyi hale gelir?’’ ana gündem maddesi olarak belirlendi.

İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve İyi Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum’un organize ettiği ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen yemekli toplantıda keyifler yerindeydi. Aralarında eski belediye başkanı Erol Solak, Fikret Albayrak, ANAP ilçe Başkanı İsmail Silan ile ANAP, Doğruyol, MHP, CHP, DP gibi partilerde siyaset yapmış duayenlerin olduğu toplantıda, tecrübeli siyasetçilerin fikirleri alındı. Toplantı genelinde herkesin ortak fikri bozulan ülke ekonomisi olurken, Akçakoca’nın geleceği için atılması gereken ve
atılabilecek adımlar üzerinde istişarelerde bulunuldu.

MİSAFİRLER BOLCA SÖZ ALDI

Genel olarak misafirlerin söz alarak fikirlerini beyan ettiği ve tecrübelerini anlattığı toplantıda Akçakoca için önemli meseleler masaya yatırıldı. Siyasilerin düzenlediği toplantılarda alışık olunmayan bu durum vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
Yemek sonrası konuşan Lokum, ‘’ İl başkanımız sayın Yunus Özay Er ile birlikte, ömrünü siyasete ve Akçakoca’ya adamış değerli büyüklerimizi ağırlayarak Akçakoca’nın ve ülkemizin sorunları üzerine istişarelerde bulunduk. Katılan tüm büyüklerimize deneyimlerini ve fikirlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ederiz.’’ İfadelerini kullandı.
Bu tarz basına kapalı ve karşılıklı istişarelerin yapılacağı toplantıların devamının da geleceğini vurgulayan Lokum; ‘’Genç iş adamlarımız, Sivil Toplum Örgütlerimiz, Gençlerimiz ve birçok grup ile ayrı ayrı yapacağımız toplantılarda Akçakoca’nın geleceğine Akçakoca halkının karar vereceği’’ bir ortam hazırladıklarını dile getirdi.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap