fbpx

Akçakoca Haberleri

Siyaset

AK PARTİ’DE BAYRAMLARIN ESKİ TADI YOK

AK PARTİ’DE BAYRAMLARIN ESKİ TADI YOK

Yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle siyasi parti il ve ilçe teşkilatları bayramlaşma mesaisine başladı. Ak Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı, Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir öncülüğünde vatandaşlar ve parti mensupları ile bayramlaşma amacıyla bir araya geldi.

Ak Parti Milletvekili Ayşe Keşir’in kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Ak Parti İlçe Teşkilatı ve vatandaşlar ile bir araya geldiğini duyurdu.

Keşir’in paylaştığı fotoğraflarda Ak Parti İlçe Teşkilatının düşünceli tavırları dikkat çekerken, vatandaşların partiye eskisi kadar ilgisinin olmadığı görüldü. Nerede o eski bayramlar dedirten fotoğraflarda, kalabalığı ilçe teşkilatı ve yönetimin oluşturduğu görülebiliyor. ‘’Ak Parti tarihinin en buruk bayramı’’ yorumlarının yapıldığı bayramlaşma merasiminde, Keşir cadde boyu gezerek vatandaşlarla bayramlaştı.

GENEL MERKEZDEN KARNE Mİ BEKLENİYOR?

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Genel Merkezi’nin radikal bir kararla, mevcut milletvekili ve ve teşkilat yöneticilerinin performansları konusunda raporlar hazırlandığı öğrenilmişti.
Akçakocalı vatandaşların, geçtiğimiz aylarda Düzce Milletvekillerini göremediklerini ve Akçakoca’ya gereken önemi vermedikleri gerekçesiyle sitemlerini dile getirmelerinden sonra Ak Parti bölgede çalışmalarını hızlandırmıştı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir