fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

KOMŞU İLÇEDEN OKAN YANMAZ’A TEŞEKKÜR

KOMŞU İLÇEDEN OKAN YANMAZ’A TEŞEKKÜR

Batı Karadeniz’de aşırı yağışlar hayatı olumsuz etkiledi. Düzce, Zonguldak, Karabük, Bartın, Kastamonu, Sakarya aşırı yağışlardan en fazla etkilenen iller oldu. Yağışlardan en çok etkilenen merkezlerden biri olan Alaplı’ya, Akçakoca’dan yardım eli uzandı.

Batı Karadeniz’i etkisi altına alan yoğun yağışlar neticesinde bir çok il ve ilçe merkezi sular altında kaldı. Yağışlardan aşırı derecede olumsuz etkilenen ilçelerden biri olan Alaplı’ya, Akçakoca Belediyesi iş makinesi desteğinde bulundu. Yaptığı sosyal medya paylaşımı ile Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a teşekkür eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin şu ifadeleri kullandı:

ÖZLÜ VE YANMAZ’A TEŞEKKÜR

‘’Aşırı sağanak yağış nedeniyle zarar gören yollarımızı temizleme çalışmalarımız devam ediyor.
Diğer taraftan devam eden yağışa karşı köprü ayaklarını temizlemeye gayret ediyoruz.
Selde zarar gören esnaflarımıza da elimizden gelen imkanlar dahilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Ayrıca bizlere içme suyu ekipman malzemesi desteği veren Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü’ye ve iş makinesi desteği sağlayan Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Okan Yanmaz’a teşekkür ederiz.’’ dedi.

Alaplı Belediyesi, Akçakoca’nın 2019 yılında yaşadığı büyük sel felaketinde gerek iş makinesi gerek personel desteğinde bulunmuştu. Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Akçakoca’ya desteğini esirgememiş, personeli seferber etmişti.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap