fbpx

Akçakoca Haberleri

TÜM HABERLER

TÜGVA AKÇAKOCA’DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

TÜGVA AKÇAKOCA’DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Uzun yıllar, iş insanı İbrahim Kural’ın yürüttüğü TÜGVA Düzce Akçakoca İlçe Temsilciliği görevine Halil İbrahim İşlek getirildi. Kural’ın yoğun iş temposundan dolayı görevi devrettiği belirtildi.

TÜGVA NEDİR?

Türkiye Gençlik Vakfı kısa adıyla TÜGVA’nın, İstanbul merkezli gençlik ve öğrenci vakfı olarak hizmet verdiği biliniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, vakfın yüksek istişare kurulunda yer alması ve il temsilciliği açılışlarını bizzat kendisi yapması dolayısıyla vakıf, medyada Bilal Erdoğan ile anılıyor.

KURAL: BENDEN DAHA İYİ YAPACAĞINA İNANCIM SONSUZ

Geçtiğimiz aylarda Akçakoca İlçe Temsilciliği görevini iş yoğunluğundan dolayı devreden İbrahim Kural yeni temsilciye başarılar dileyerek şu ifadeleri kullandı: ’’Bu görevi en iyi şekilde, benden de daha iyi yapacağına inancım sonsuz. Çıktığın bu yolda sana başarılar diliyorum.’’

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’da sosyal medya üzerinden “Hayırlı olsun inşallah başarılar diliyorum” ifadeleriyle TÜGVA Düzce Akçakoca İlçe Temsilciliği görevine atanan Halil İbrahim İşlek’i kutladı.

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir