fbpx

Akçakoca Haberleri

AKÇAKOCA HABERLERİ

ultrAslan AKÇAKOCA TARAFTAR GRUBUNDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

ultrAslan AKÇAKOCA TARAFTAR GRUBUNDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Ülkemizin önemli sivil toplum inisiyatiflerinden olan, Galatasaray Spor Kulübü taraftar grubu ultrAslan Akçakoca, Ramazan ayı vesilesiyle ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi dağıtarak örnek bir davranışa imza attı.

ultrAslan Akçakoca taraftar grubu, Akçakoca’da bulunan ihtiyaç sahipleri için hazırladığı ramazan kolilerini Akçakoca Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim etti.

Sarı kırmızılı taraftar gurubu yaptıkları yardımı; ‘Ramazan ayı vesilesiyle Ultraaslan ailesi olarak ultrAslan kurucusu merhum Sn.Alp Aslan Dikmen, 37.Galatasaray Spor Kulübü Başkanımız merhum Sn.Mustafa Cengiz, Ultraslan Genel Koordinatörümüz Sn.Ulaş Bayram ve annesi merhum Nurhan Bayram ve Akçakocamızın ve Ultraslanın sevilen ismi merhum Sn.Önsel Aydın’ın ruhuna adadıklarını söylerken, maddi manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz.’ açıklamasında bulundu.

2022 yaz döneminde Akçakoca Galatasaray derneğini açacaklarını belirten Ş. Sertan Lokum: ’’Taraftarlarımızın içeri girdiğinde Galatasaray ruhunu hissedecekleri, içinde tüm spor platformu yayınlarını kapsayan ve camia ile iç içe olabilecekleri bir ortam hazırladıklarını belirtirken, birlik ve beraberliğin derneğin açılışıyla beraber çok daha fazla hissedileceğinin de altını çizdi.’’

Yazar

Tolga Hünkar

Akçakoca Haberleri Yazarı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir